هوندا پرولوگ؛ شاسی بلند ژاپنی با اساس آمریکایی! (+عکس)

هوندا پرولوگ؛ شاسی بلند ژاپنی با اساس آمریکایی! (+عکس)

براساس اطلاعات منتشر شده در رابطه با هوندا پرولوگ، فاصله بین محورهای این شاسی بلند برابر با 3094 میلیمتر است که این عدد به نوعی بیانگر فضای وسیع کابین خودرو خواهد بود.

موبنا – جدیدترین خودرو در مجموعه هوندا، یک شاسی بلند آینده نگر با نام پرولوگ است که براساس پلتفرم اولتیوم جنرال موتورز توسعه یافته است. پلتفرم مطرحی که محصولات مهمی مانند کادیلاک لیریک، شورولت بلیزر ای وی و بسیاری دیگر از خودروهای الکتریکی جنرال موتورز نمایندگان آن هستند.

پلتفرم اولتیوم جنرال موتورز شامل مجموعه برنامه ها و امکانات سخت افزاری طراحی شده توسط این کمپانی آمریکایی در بخش باتری، موتور و سایر قسمت های اصلی وسایل نقلیه الکتریکی می شود. جنرال موتورز در توسعه اولتیوم آینده نگری، کیفیت و خلاقیت خاصی را به نمایش گذاشته است.

براساس اطلاعات منتشر شده در رابطه با پرولوگ، فاصله بین محورهای این شاسی بلند برابر با 3094 میلیمتر است که این عدد به نوعی بیانگر فضای وسیع کابین خودرو خواهد بود. برای درک بهتر این شاخص، توجه شما را به فاصله بین محورها در کراس اوور سی آر-وی جلب می کنیم که معادل 2701 میلیمتر است یا برای هوندا پاسپورت که 2820 میلیمتر است.

طول بدنه(هوندا پرولوگ) برابر با 4877 میلیمتر، عرض 1989 میلیمتر و ارتفاع 1643 میلیمتر گزارش شده است.

هوندا پرولوگ 2024

براساس تصاویر رسمی هوندا پرولوگ، می توان به رینگ های آلومینیومی 21 اینچی 6 پر اشاره کرد.

براساس تصاویر کابین می توان به نمایشگر 11 اینچی برای اطلاعات کیلومتر و نمایشگر 11.3 اینچی را برای تنظیمات سیستم سرگرمی اشاره کرد.

جزئیات بیشتر در رابطه با هوندا پرولوگ 2024 طی روزهای آتی منتشر می شود که بدان خواهیم پرداخت.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام