هوندا از شاسی بلند جدید ویژه برای آمریکای شمالی رونمایی کرد (+عکس)

در مدل جدید شاهد استفاده از سیستم تعلیق بروزرسانی شده در محور عقب و همچنین پیشرانه با عملکرد بهتر خواهیم بود.

موبنا – اولین تصاویر رسمی از طراحی مدل 2023 کراس اوور اچ آر-ویی ویژه بازار آمریکای شمالی، در رسانه ها منتشر شده که تغییرات مهمی در قسمت دماغه قابل مشاهده است. چین های برجسته روی درپورش موتور و الگوی چراغ های اصلی جلو به خوبی با یکدیگر هماهنگ شده اند.

هوندا از شاسی بلند جدید ویژه برای آمریکای شمالی رونمایی کرد (+عکس)

جالب آنکه این نسخه از کراس اوور هوندا که مجوز حضور در بازار آمریکا را دارد تفاوت های ظاهری با نسخه معرفی شده ویژه بازار اندونزی دارد.

این نسخه از اچ آر-ویی با مدل 2023 بر مبنای جدیدترین پلتفرم سیویک دیگر محصول هوندا، توسعه یافته است. فاصله بین محورها و همچنین عرض خودرو در مقایسه با مدل قبلی مقداری بیشتر شده و براساس اطلاعات ارائه شده، در مدل جدید شاهد استفاده از سیستم تعلیق بروزرسانی شده در محور عقب و همچنین پیشرانه با عملکرد بهتر خواهیم بود.

هنوز تصاویری از فضای کابین این خودرو توسط هوندا منتشر نشده است.

در رابطه با پیشرانه نیز اعلام شده که دیگر خبری از نمونه 1.8 لیتری 4 سیلندر مدل قبلی اچ آر- ویی که 141 اسب بخار و 127 پوندفوت گشتاور دارد، نیست و مدل جدیدتری برای این خودرو استفاده خواهد شد.

هوندا از شاسی بلند جدید ویژه برای آمریکای شمالی رونمایی کرد (+عکس)

با توجه به توسعه براساس پلتفرم سیویک شاید از پیشرانه ای مشابه برای اچ آر-ویی 2023 استفاده شود. پیشرانه استاندارد سیویک(غیر از تریم قدرتمند Si) در آمریکا از تپنده 2 لیتری 4 سیلندر با 158 اسب بخار خروجی و گشتاور 138 پوندفوت یا نمونه 1.5 لیتری 180 اسب بخاری با گشتاور 177 پوندفوت استفاده می کند.

بنابراین انتظار می رود، اچ آر-ویی جدید میزبان یکی از این پیشرانه ها باشد.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام