با واتس‌اپ پول پرداخت کنید

با واتس‌اپ پول پرداخت کنید

واتس‌اپ سرانجام قابلیت پرداخت و جابجایی پول را به پلت‌فرم خود افزود.

مجله آنلاین موبنا – واتس‌اپ که بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن پیام رسان در جهان به شمار می‌رود، پس از ماهها تلاش، تست و بررسی، سرانجام قابلیت و امکان پرداخت پول را در پلتفرم خود ارائه و فعال کرد تا کاربران بتوانند از این پس سپس تحت نظر فیس بوک به عنوان شرکت مادر واتساپ و با استفاده از قابلیت فیس بوک پی (Facebook Pay) برای کاربران این اپلیکیشن پول واریز و منتقل کنند.

فیس‌بوک سال گذشته بود که سرویس پرداخت درون شبکه ای فیسبوک پی (Facebook Pay) را معرفی و و ارائه کرده بود.

در پست وبلاگ رسمی واتس‌اپ همچنین به رایگان بودن این سرویس اشاره شده است که این بدان معناست که کاربران عادی هیچ کارمزدی را برای نقل و انتقالات مالی در این پلتفرم نخواهند پرداخت. البته لازم به ذکر است که کسب و کارها برای دریافت پول باید هزینه پردازش تراکنش را به فیس‌بوک پرداخت کنند.

این قابلیت هم‌اکنون تنها برای کاربران برزیل فعال سازی شده و در صورت استقبال و موفقیت، در سایر کشورهای جهان نیز ارائه خواهد شد.

بر اساس گزارشی که در وبسایت تک کرانچ آمده است، کاربران واتس‌اپ برای استفاده از این قابلیت پرداخت باید حساب کاربری خود را به کارت اعتباری خود متصل کنند و بخش امنیتی شامل رمز شش رقمی یا ورود با اثر انگشت را در این اپلیکیشن پیام‌رسان فعال سازی کنند.

 منبع: ایسنا

دنبال کنید @ اینستاگرام