نکته : هرچند این بازی مرحله بندی شده اما در واقع شما یک مسیر بی نهایت را در آن طی خواهید کرد که پایانی برای آن در کار نیست.

با انجام بازی فرکتالیتی، رویای پرواز در میان زمین و آسمان را تجربه کنید.

بازی های انتزاعی

 

تا بی نهایت پرواز کنید

دنیای فرکتالیتی هیچ پایانی ندارد، درست مانند جهان هستی که بشر نمیتواند انتهای آن را کشف کند. در طول این سفر پر رمز و راز، شما به انرژی نیاز دارید که باید آن را از جمع آوری گوی ها موجود در بین راه بدست آورید. نکته دیگر اینکه با برخورد به موانع مختلف مثل ساختمان ها، صخره ها، درختان و غیره، انرژی از دست میدهید. در صورت تمام شدن انرژی، امتیازتان بر اساس مسافتی که پیموده اید محاسبه شده و به عنوان بهترین رکورد ثبت میگردد.

 

بازی های تخیلی

 

از آنجا که در بازی فوق همه چیز عجیب و رویایی به نظر میرسد، کنترل حرکت نیز با دنیای واقعی متفاوت است. برای حرکت در بین موانعی که بین زمین و آسمان معلق هستند، دو جهت چپ و راست در اختیار دارید. با لمس هر کدام از این دو دکمه، در همان جهت و حول مرکز یک دایره خواهید چرخید. در ابتدا این کار دشوار به نظر میرسد اما پس از چند بار بازی کردن، آن را یاد میگیرید.

 

نکته : برای اینکه تجربه بهتری از انجام این بازی داشته باشید، از هدفون استفاده کنید.

 

بازی های انتزاعی

 

درباره گرافیک و صدای بازی بیشتر بدانید

گرافیک فرکتالیتی از نوع انتزاعی میباشد که به صورت سه بعدی طراحی گردیده و هیچگاه برایتان تکراری نمیشود. در بعضی جاها شاهد عناصر طبیعی مثل صخره ها و درختان خواهید بود و در جای دیگر فقط اشکال هندسی منظم با رنگبندی ساده میبینید. انیمیشن ها و جلوه های تصویری هم به جذابیت های این بازی افزوده اند که در کنار موزیک مناسب و افکت های صوتی جالب، میتواند نظر مثبت شما را جلب کند.

طراحی خلاقانه منو از دیگر ویژگی های مثبت بازی فوق به شمار می آید که از همان ابتدا، محیط خیالی را در ذهنتان تداعی میکند. البته بهتر بود که در پیاده سازی این منو به تجربه کاربری راحت، بیشتر دقت شود.

 

صحنه هایی از بازی

 

اگر به دنبال یک بازی متفاوت هستید و میخواهید تجربه لذت بخشی از سفر در دنیای خیالی کسب کنید، ما فرکتالیتی را به شما پیشنهاد میدهیم. این بازی اندرویدی به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت میباشد.

 

نکته : با ارتقای بازی به نسخه کامل، میتوانید از امکان ذخیره امتیاز و همچنین ادامه حرکت از آخرین جایی که باختید، بهره مند شوید. در حالت رایگان هم امکان تمام کردن بازی وجود دارد اما در صورت باختن، به شروع بازی برمیگردید.

 

بازی های تخیلی

قابلیت ها و نقاط قوت بازی

  • گیم پلی متفاوت و جالب
  • مراحل متنوع و طولانی
  • گرافیک جذاب و غیریکنواخت
  • اجرای روان در اکثر گوشی ها (اندروید ۴.۱ به بالا)
نقاط ضعف بازی

  • سادگی بیش از حد در گیم پلی