دانشگاه شریف؛ میزبان نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور

موبنا – به گزارش موبنا، نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (IT WEEKEND 9) توسط گروه فناوری اطلاعات شریف (Sharif ICT Group) و دانشگاه صنعتی شریف با همکاری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برگزار می‌شود.

این رویداد با هدف انتقال تجربه و ارائه داستان‌های موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، بررسی چالش‌های پیش روی استارت‌آپ‌ها و ایجاد انگیزه برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوین و خلاقانه و بررسی دلایل عدم موفقیت در کسب‌وکارهای نوپا ۲۴ آذر ماه در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت برای ثبت نام در این رویداد، ۱۵ آذر ماه اعلام شده و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت جشنواره مراجعه کنند و یا با دبیرخانه رویداد به شماره ۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱ تماس بگیرند.

جشنواره فناوری اطلاعات، رویدادی یک روزه است که در آن افراد سر شناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان موفقیت و شکست‌های خود را در قالب سخنرانی‌های کوتاه برای مخاطبین به اشتراک می‌گذارند.

سخنرانی‌ها در IT Weekend الهام گرفته از سخنرانی‌های کنفرانس‌های TED انجام می‌شود و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ ‌های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس‌های اشتراک ویدئو و شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته می‌شوند.

به نقل از روابط عمومی رویداد،هشت دوره پیشین این رویداد با سخنرانی حدود ۱۰۰ نفر از نخبگان و افراد برجسته حوزه فناوری اطلاعات و حضور پرشور علاقه‌مندان به این حوزه در سال‌های ۱۳۹۵ تا کنون برگزار شده است که فیلم سخنرانی‌ها و گزارش کامل برگزاری این رویدادها بر روی وبسایت رویداد به آدرس www.itweekend.ir  قرار گرفته است.

یکی از اهداف اصلی در  IT Weekend این است که پس از برگزاری چندین دوره از این رویداد مجموعه ارزشمندی از سخنرانی‌های بزرگان حوزه فناوری اطلاعات جمع‌آوری شود. همچنین در حاشیه این رویداد پنل‌های تخصصی استارت‌آپ‌های موفق و شکست خورده برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا