داج چارجر دیتونا SRT میان هیولاهای SEMA خودنمایی می کند! (+عکس)

موبنا سِما(SEMA) یک رویداد مهم خودرویی است که از سال 1963 تا کنون در آمریکا برگزار شده و به محصولات تیونینگ و قطعات مرتبط با این حوزه اختصاص دارد. جذاب ترین بخش نمایشگاه سما به حضور خودروهای تیونینگ مربوط می شود که رکوردهای اسب بخار را جابجا می کنند.

در نمایشگاه سما 2022، یک دستگاه داج چارجر دیتونا اس آر تی مفهومی حضور دارد که در نوع خود محصولی خاص و بسیار متفاوت محسوب می شود. این داج یک خودروی عضلانی با تپنده الکتریکی است که با رنگ قرمز و رینگ های 18 اینچی فیبرکربن در هماهنگی با لاستیک های مخصوصل درگ 305 میلیمتری، دلبری می کند.

SEMA 2022

براساس اطلاعات موجود، این خودرو در تریمی که براساس معماری 400-ولت تولید می شود، در نسخه های 455، 495، 535، 590، 630 و 670 اسب بخاری قابل سفارش خواهد شد. همچنین 3 مدل قدرتمندتر -که براساس معماری 800-ولت توسعه می یابند- نیز درنظر گرفته شده که میزان خروجی پیشرانه آنها به 1000 اسب بخار نزدیک می شود.

همچنین این محصول با توجه به سابقه عضلانی های فورد و صدای غرش پرطرفدار آنها، مجهز به اولین  سیستم اگزوز غیر واقعی شده که صدای پیشرانه بنزینی را در حالت های مختلف و با توجه به شرایط پیشرانه و سرعت داج الکتریکی، شبیه سازی می کند.

داج برای هر خودرو یک سطح دسترسی به شرایط پرفورمنس پیشرانه در نظر گرفته که با نام ایی استیج شناسایی می شود. دسترسی به ایی استیج را می توان به سادگی با دسترسی به اینترنت خریداری کرد تا با فشردن کلید به اصطلاح کریستالی که داخل داشبورد قرار دارد، سطح بالاتر پرفورمنس پیشرانه در اختیار خودرو قرار بگیرد.

داج چارجر دیتونا SRT میان هیولاهای SEMA

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا