از معجون آمریکایی/ایتالیایی تا یک کلاسیک غران خاص! (+عکس)

این پیشرانه مربوط به لامبو گایاردو ال پی ۴-۵۶۰ مدل ۲۰۱۴ می شود که اکنون میزبان جدیدی دارد.

موبنا؛ مازیار دانیالی – حدودا دو سال پیش یک پروژه تیونینگ سنگین را معرفی کردیم که طی آن ماستنگ نسل اول پس از تغییرات زیاد در بدنه، میزبان پیشرانه فراری شده بود. ظاهرا این معجون آمریکایی/ایتالیایی بار دیگر مورد توجه تیونرها قرار گرفته است که در ادامه بدان می پردازیم:

گروه تیونینگ امریکن لجندز یک دستگاه شورولت کوروت C2 از دهه ۶۰ میلادی را سوژه اصلی پروژه اخیر خود قرار داده است. این اتاق از کوروت جز خاص ترین خودروهای اسپرت تمام دوران است که اینجا پس از بازسازی جزئیات مدرن نیز بدان افزوده شده است.

لامپ های ال ایی دیی  باریک و نواری برای گرافیک داخلی چراغ اصلی جلو و چراغ های اصلی عقب جدید از جمله موارد قابل اشاره، هستند.

این کلاسیک اسپرت را نمی توان یک آمریکایی کامل دانست زیرا تیونر برای پیشرانه آن سراغ نمونه ۱۰ سیلندر ۵.۲ لیتری لامبورگینی رفته است. این پیشرانه مربوط به لامبو گایاردو ال پی ۴-۵۶۰ مدل ۲۰۱۴ می شود که اکنون میزبان جدیدی دارد.

اعداد رسمی مربوط به عملکرد پیشرانه مذکور به ۵۵۲ اسب بخار خروجی و گشتاور ۵۴۰ نیوتن متر اشاره دارند. شاخص صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در کمتر از ۴ ثانیه ثبت می شود که اینجا انتظار می رود کوروت نتایج بهتری را نیز ثبت کند.

 

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا