آزمایشی یک ماه از پرچمداران سامسونگ استفاده کنید

در طول این یک هفته ۱۰ هزار کاربر مشتاق که در این طرح ثبت نام کردند می‌توانند برای دوره زمانی یک ماه این گوشی‌ها را در اختیار بگیرند و آنها را آزمایش کنند.

موبنا – شرکت سامسونگ از اجرای طرح جدیدی خبر داد که به موجب آن کاربران می‌توانند گوشی‌های هوشمند «گلکسی نوت ۸» و «گلکسی اس۸» را به مدت یک ماه در اختیار داشته باشند و آنها را آزمایش کنند.

«طرح تجربه گلکسی سامسونگ» به صورت آزمایشی اجرا می‌شود و در مرحله نخست قرار است بین روزهای ۲۱ تا ۲۷ نوامبر در کره جنوبی به اجرا درآید و پس از آن در دیگر کشورها هم عملی شود.

در طول این یک هفته ۱۰ هزار کاربر مشتاق که در این طرح ثبت نام کردند می‌توانند برای دوره زمانی یک ماه این گوشی‌ها را در اختیار بگیرند و آنها را آزمایش کنند.

مدیران شرکت سامسونگ توضیح دادند که این طرح برای صاحبان گوشی هوشمند آیفون این امکان را فراهم می‌کند تا فرصت استفاده از یک گوشی هوشمند پیشرفته دیگر را هم داشته باشند و تفاوت میان دنیای گلکسی و گوشی هوشمند خود را از نزدیک لمس کنند. کاربرانی که در این طرح آزمایشی شرکت می‌کنند می‌‌بایست ۴۵ دلار هزینه حضور در طرح را بپردازند و اگر تصمیم بگیرند که گوشی هوشمند مذکور را برای خود نگه دارند، این مبلغ به آنها برگردانده می‌شود.

همچنین گفته شده است هر یک از کاربرانی که پس از اتمام این دوره زمانی یک ماهه دستگاه موبایلی خود را به یکی از دو مدل گلکسی یاد شده تغییر دهد، یک دستگاه اسپیکر «جِی‌بی‌اِل گو بلوتوث» به صورت رایگان هدیه می‌گیرد. با این وجود کاربرانی که نمی‌خواهند گوشی «گلکسی نوت ۸» یا «گلکسی اس۸» را نزد خود نگه دارند ۴۵ دلار مذکور را از دست خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =