شماره هاي رند مشترکان همراه در صورت عدم پرداخت صورتحساب به مزايده گذاشته مي شود

موبنا-11/12/86 مديرعامل شرکت مخابرات ايران گفت:شماره هاي رند مشترکان تلفن همراه در صورت عدم پرداخت به موقع صورتحساب به مزايده فروش گذاشته مي شود.

صابر فيضي در گفت وگو با خبرنگار موبنا در خصوص برخي انتقادات از مصادره شماره هاي رند مشترکان تلفن همراه و حراج آن به قيمت هاي بالاتر اظهار داشت:چنانچه مشترک تلفن همراه بدهي صورتحساب مصرفي خود را پرداخت نکند،ارتباط وي در دوره اول قطع يک طرفه شده و پس از آن قطع کامل خواهد شد و اگر پس از اخطار کتبي مشترک بازهم نسبت به پرداخت بدهي خود اقدام نکرد،بعد از 6 ماه امتياز شماره تلفن از وي سلب شده و جمع آوري مي شود.
وي ادامه داد:در اين صورت طبق قانون چنانچه شماره موردنظر رند باشد،به صورت عادي فروخته نشده و به مزايده مي رود.
مهندس فيضي با بيان اينکه در صورت عدم حضور مشترک در داخل کشور ، اقوام وي مي توانند قبض صورتحساب را پرداخت کنند يادآور شد: چنانچه مشترک به هر دليلي صورتحساب تلفن همراه خود را پرداخت نکرد و شماره وي مصادره شد،مي تواند مجددا به مخابرات مراجعه کند و شماره ديگري درخواست دهد که در اين صورت به وي يک شماره عادي خارج ازنوبت تعلق مي گيرد چرا که شماره رند وي به فهرست مزايده رفته است.
گفته مي شود موارد مصادره شماره هاي رند توسط شرکت مخابرات ايران به مراتب بالاتر از شماره هاي معمولي است که ابن موضوع باعث اعتراض دارندگان اين شماره ها شده است.
برخي از آن ها مي گويند شماره تلفن همراهشان به بهانه عدم پرداخت به موقع هزينه مصادره شده و در حراج شرکت مخابرات به قيمت هاي بالاتري به فروش مي رود، در حالي که مدعي هستند بدهي و زمان تاخير در پرداخت صورتحساب آن ها کمتر از آن است که به مصادره خط منجر شود.
128/13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + چهارده =