آیفون دو سیمکارته! (+عکس)

افراد زیادی وجود دارند که به جای حمل دو گوشی متفاوت با هم، طرفدار گوشی های هوشمندی هستند که قابلیت استفاده از دو سیمکارت را داشته باشند. اما برای آن هایی که از گوشی های کمپانی اپل استفاده می کنند، این موضوع تبدیل به مسئله ای جدی شده است.

موبنا، رکسانا دانیالی–  از آن جا که این دستگاه ها تنها یک سیمکارت را ساپورت می کنند، راه کاری جالب برای حل مشکل کاربران پا به عرصه ی تکنولوزی گذاشته است.
کریمستون کیسی است که می تواند قابلیت استفاده همزمان از دو سیمکارت را فراهم آورد البته این تکنولوژی تنها برای آیفون 6S و 6S Plus در دسترس است. در نتیجه اگر کاربر این گوشی ها هستید، می توانید از سیمکارت دوم هم بهره ببرید. این کیس علاوه بر افزودن قابلیت بالا، با در اختیار داشتن باتری ذخیره امکان استفاده ساعات بیشتر از گوشی هوشمند را فراهم می آورد.
1
2
کریمستون TWO یک کیس باتری چند کاره است و همان طور که اشاره شد برای دو مدل از طیف گسترده گوشی های هوشمند اپل طراحی شده است. ظاهر این کیس صاف و صیقلی بوده و نسبت به بسیاری از کیس های باتری موجود در بازار، باریک تر است. در نتیجه راحتی بیشتری را حین استفاده فراهم خواهد آورد. باتری ذخیره 1700 میلی آمپر است که می تواند تغذیه اضافه بر باتری اصلی را در هر مکان و هر زمانی ممکن سازد. به علاوه تمام این امکانات، کاور پشتی گوشی هوشمند شما را از ضربات و خراش های احتمالی در امان نگه می دارد.
99 دلار برای در اختیار داشتن چنین مجموعه کاملی به راستی مبلغ زیادی نخواهد بود.
3
4
5

One thought on “آیفون دو سیمکارته! (+عکس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 20 =

دنبال کنید @ اینستاگرام