روزانه ۱۰ هزار خودرو در آزادراه قم- گرمسار تردد می‌کند

رئیس پلیس‌راه قم گفت: با توجه به حجم کم ترافیکی در آزادراه قم-گرمسار و وجود ۳ خط عبوری که به‌طور میانگین روزانه حدود ۱۰ هزار نفر از این مسیر عبور می‌کنند، سبب شده به این تصمیم برسیم که ۲ تیم گشت پلیس برای این مسیر کافی است.

سرهنگ اردشیر جمشیدی‌راد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، در پاسخ به چرایی حضور کمرنگ پلیس در جاده قم- گرمسار اظهارداشت: با توجه به حجم کم ترافیکی در این مسیر و وجود 3 خط عبوری که به‌طور میانگین روزانه حدود 10 هزار نفر از این مسیر عبور می‌کنند سبب شده به این تصمیم برسیم که 2 تیم گشت پلیس برای این مسیر کافی  است.

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی قم بابیان اینکه به دلیل عدم استقبال مردم که از میزان عوارض گلایه‌مند هستند سبب شده این جاده آن‌گونه که باید به شرایط مطلوب تردد نرسد، تصریح کرد: در حال حاضر پاسگاه پلیس‌راه در عوارضی فعال است و رسیدگی که مسائلی همچون تصادفات، امور خدماتی و کروکی را انجام می‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه با توجه به حجم ترافیکی می‌تواند هرلحظه نیروی کمکی را به این مسیر اضافه کرد، افزود: یکی از عمده مشکلات این مسیر که باید تا قبل از آغاز سفرهای نوروزی موردتوجه دستگاه‌های امر باشد روشنایی به‌ویژه در ورودی کاشان- گرمسار و پل‌های دارای ارتفاع است.

به گفته رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی قم، زیرگذرهایی در این جاده تعبیه‌شده که لازم است به‌سرعت تکمیل و تسطیح شود تا مسیر عبور دستگاه‌های امدادی و پلیس برای رسیدن به محل حادثه در طول این جاده تسریع پیدا کند.

جمشیدی‌راد خاطرنشان کرد: کیلومتر 40 تا 74 این محور فاقد آنتن دهی تلفن همراه است که خود می‌تواند امدادرسانی و رسیدگی به مسائل و مشکلات رانندگان را با مشکل جدی مواجه کند، همچنین نبود اماکن رفاهی و پمپ‌بنزین در محور قم- گرمسار باید به‌طورجدی موردتوجه قرار گیرد.

176/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پانزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام