اَپ تنظیم نوتیفیکیشن برای سطوح باتری!

Battery Sound Notification عنوان یک اپلیکیشن برای تنظیم نوتیفیکیشن به منظور اعلام هنگام رسیدن باتری به سطح خاصی از شارژ، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Argon Dev توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

موبنا – گوشی های هوشمندی که امروزه در دستان ما قرار دارد، در اثر سال ها تحقیق و توسعه، بسیار مقاوم شده اند و به راحتی خراب نمی شوند. برخی از آن ها حتی قابلیت استفاده زیر آب را هم دارند و همین نشان می دهد که چقدر در زمینه ساخت گوشی های بهتر و مقاوم تر، پیشرفته داشته ایم. با وجود پیشرفت های گسترده باز هم در برخی از جنبه ها مشکلات فراوان داریم، یکی از مهم ترین قسمت هایی که هنوز نتوانستیم در آن بهبود زیادی حاصل کنیم، باتری است.

باتری گوشی های هوشمند نسبت به باتری گوشی های کلاسیک پیشرفت های گسترده ای را به خود دیده است. حتی در مقایسه با نسل های اولیه گوشی های هوشمند، باتری های امروزی بسیار قدرتمند و پر حجم هستند. باتری هایی که حالا روی گوشی های خود استفاده می کنیم، افزایش حجم زیادی داشته اند و ضمن افزایش ظرفیت، وزن آن ها هم کاهش پیدا کرده است.

در مقابل این پیشرفت های گسترده، سخت افزار گوشی ها هم قدرتمند تر شده است و همین باعث شده تا مصرف باتری بیشتری را روی گوشی هایمان شاهد باشیم و مجبور شویم هر روز گوشی را به شارژ بزنیم. حتما شما هم شنیده اید که برای افزایش عمر باتری لازم است تا مواردی را در به شارژ زدن گوشی ها رعایت کنیم.

برای مثال گفته می شود که نباید گوشی پس از شارژ شدن مدت زمان زیادی را در شارژ باقی بماند. یا اینکه نباید اجازه داد که گوشی زیر ده درصد شارژ داشته باشید و موارد دیگر. اما معمولا ما این موارد را فراموش می کنیم و اغلب گوشی هایمان تا صفر درصد شاٰرژ استفاده می کنیم یا آن ها را به مدت های طولانی در شارژ‌ باقی می گذاریم. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که برای حل این مشکل ایجاد شده است.

Battery Sound Notification عنوان یک اپلیکیشن برای تنظیم نوتیفیکیشن به منظور اعلام هنگام رسیدن باتری به سطح خاصی از شارژ، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Argon Dev توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توان برای سطح های مختلفی از باتری در حالت های مختلف (در شارژ، در حال استفاده و …) نوتیفیکیشن های مجزا تنظیم کرد تا با رعایت موارد ایمنی از سلامت باتری حفاظت کرده و طول عمر آن را افزایش داد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Battery Sound Notification اندروید:

  • قابلیت ایجاد نوتیفیکیشن های مجزا برای درصد های مختلف باتری
  • قابلیت استفاده از نوتیفیکیشن های گوشی یا فایل های صوتی موجود روی دستگاه
  • قابلیت خواندن یک نوشته به جای آلارم
  • ایجاد نوتیفیکیشن های تکراری
  • قابلیت نادیده گرفتن پروفایل صوتی (پخش آلارم حتی در صورت سایلنت بودن گوشی)
  • قابلیت تعلیق برنامه در بازه های زمانی مشخص برای استفاده کمتر از منابع دستگاه
  • شروع خودکار برنامه با بالا آمدن گوشی
  • حجم کم برنامه
  • کاربری ساده و آسان

اپلیکیشن Battery Sound Notification با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز ۳.۳ از ۵.۰ را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید.

 

دانلود فایل نصبی کامل برنامه با لینک مستقیم – ۱۱ مگابایت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا