موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

سگ بزرگ هاوال: این پلاگین هیبرید یک خودرو چینی جذاب است! (+عکس)

سگ بزرگ هاوال: این پلاگین هیبرید یک خودرو چینی جذاب است! (+عکس)

نسخه پلاگین هیبرید سگ بزرگ هاوال از پیشرانه 1.5 لیتری هیبرید در هماهنگی با جعبه دنده 2 سرعته دی اچ تی جدید استفاده می کند که مجموع خروجی آن 322 اسب بخار و گشتاور 530 نیوتن متر است.

موبنا سگ بزرگ عنوانی عجیب است که کمپانی هاوال برای نامگذاری خانواده ای از کراس اوورهای جذاب خود استفاده می کند. پیش از این دو محصول بیگ داگ معرفی شده اند:

 

جدیدترین عضو بیگ داگ هاوال در واقع نسخه پلاگین هیبرید این خودرو است که در بازار چین از 23500 تا 25500 دلار قیمت دارد.

زبان طراحی سگ بزرگ همچنان بر اصول اولیه خود استوار است و این کراس اوور از منظر ابعاد برابر با 4705 میلیمتر در طول، 1908 میلیمتر در عرض و 1780 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز 2810 میلیمتر است.

زاویه حمله و فرار بیگ داگ جدید به ترتیب 24 و 30 درجه گزارش شده است. ارتفاع از سطح زمین نیز 200 میلیمتر است.

رینگ های آلومینیومی استاندارد در اندازه 19 اینچی ارائه می شوند.

هاوال بیگ داگ پلاگین هیبرید، کابین جذابی را نیز پیش روی مشتریان قرار می دهد. از ویژگی های این بخش می توان به: نمایشگر 12.3 اینچی اطلاعات کیلومتر پشت فرمان و نمایشگر اصلی 14.6 اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی اشاره کرد.

از دیگر امکانات نیز مواردی مانند: گرم کن صندلی های ردیف جلو، کروز کنترل تطبیقی، دوربین پانورامیک 360 درجه، تهویه صندلی ردیف جلو، رانندگی سطح 2 خودران، نمایشگر هداپ 9 اینچی و شارژ بی سیم قابل توجه هستند.

هاوال ادعا می کند که در این خودرو 35 فضای متنوع برای قرار دادن وسایل مختلف جانمایی کرده است.

Haval Big Dog PHEV

نسخه پلاگین هیبرید سگ بزرگ هاوال از پیشرانه 1.5 لیتری هیبرید در هماهنگی با جعبه دنده 2 سرعته دی اچ تی جدید استفاده می کند که مجموع خروجی آن 322 اسب بخار و گشتاور 530 نیوتن متر است. متوسط مصرف سوخت این مجموعه حدود 5.92 لیتر برای 100 کیلومتر رانندگی گزارش شده و با توجه به ساختار پیشرانه در بازیابی انرژی برد حرکتی به بیش از 1000 کیلومتر می رسد.

در تریم پرچمدار از بسته باتری 19.27 کیلووات ساعت لیتیومی استفاده شده که با پشتیبانی از فناوری شارژ سریع تنها به 22 دقیقه نیاز دارد تا از 20 به 80 درصد ظرفیت خود برسد.

برد حرکتی خودرو در حالت الکتریکی خالص حدود 105 کیلومتر محاسبه شده است.

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام