هاوال اچ6 در نسل جدید معرفی می شود/

شاسی بلند مطرح چینی و بروزرسانی موفق آن! (+تصاویر)

هاوال اچ6 جدید براساس پلتفرم جدید B30 گریت وال موتورز شکل گرفته که طول خودرو در آن حدود 4600 میلیمتر است.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی –  گریت وال یکی از نام های شناخته شده صنعت خودروی چین در ایران است. محصولات خانواده شاسی بلند هاوال از مهمترین تولیدات این گروه خودروسازی است که همواره جز پرفروش ترین تولیدات بخش داخلی صنعت خودروسازی چین نیز بوده است. هاوال در مقایسه با سایر چینی ها در جلب اعتماد مخاطبان خودروی چینی عملکرد موفقی داشته است. سابقه تاسیس گریت وال موتورز به 1984 میلادی باز می گردد.

اخیرا تصاویر به اصطلاح “جاسوسی” از هاوال اچ6 جدید در اختیار رسانه ها قرار گرفته است که از آن به عنوان نسل جدید اچ6 نام می برند. آنطور که ار تصاویر مشخص است در بخش پیشرانه با حضور مدل های پلاگین هیبرید، هیبرید و برقی دونیرو تبدیل به یک انتخاب فناورانه شده است.

پیشرانه اصلی در اچ6 جدید، مدل نسل سوم 1.5 لیتری های این کمپانی است که در مقایسه با 1.5 لیتری های کنونی عملکرد بهینه تر و قدرت بیشتری دارد.

به احتمال زیاد؛ پیشرانه با یک جعبه دنده 7 سرعته دی سی تی هماهنگ خواهد شد. بیشینه بازده حرارتی پپشرانه جدید گریت وال به 38 درصد می رسد که با استانداردهای زیست محیطی داخلی چین و اروپا هماهنگ است.

گرافیک جذاب چراغ های اصلی جلو و عقب با استفاده از ال ایی دیی و هالوژن بهبود یافته است. شیشه عقب در مقایسه با نسل کنونی اچ6 بزرگ تر شده است و از منظر ابعاد بدنه نیز بروزرسانی موفق قابل مشاهده است.

هاوال اچ6 جدید براساس پلتفرم جدید  B30 گریت وال موتورز شکل گرفته که طول خودرو در آن حدود 4600 میلیمتر است.

فضای داخلی از زبان طراحی جدیدی برخوردار است. آمپر دیجیتال که جایگزین نشانگر سنتی شده و یک نمایشگر اصلی در ابعاد بزرگ از ویژگی های جدید این خودرو است. شکل و مکانیسم سردنده نیز کاملا بروزرسانی شده است. ترمز دستی الکترونیکی و استراحتگاه دست از دیگر موارد قابل اشاره براساس تصاویر است.

گفتنی است هاوال اچ6 از سال 2011 تا کنون روی خط تولید گریت وال موتورز قرار دارد. نسل اول آن از 2011 تا کنون و نسل دوم نیز از 2017 تا کنون تولید می شود. همانطور که می بینید حتی نسل اول این خودرو نیز همچنان تولید می شود و در بازارهای خارجی نیز با توجه به کیفیت و قیمت مناسب طرفدار دارد.

نسل اول از 2011 تا کنون

نسل اول از 2011 تا کنون

نمای عقب نسل اول

نمای عقب نسل اول

نسل دوم از 2017 تا کنون

نسل دوم از 2017 تا کنون

نمای عقب

نمای عقب

کابین نسل دوم

کابین نسل دوم

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام