موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

آخرین شوالیه های سیاه پوش 12 سیلندر! (+عکس)
رولز-رویس بلک بج ریث بلک ارو؛

آخرین شوالیه های سیاه پوش 12 سیلندر! (+عکس)

رنگ آمیزی و تکنیک های مورد استفاده در این پروسه برای بلک بج ریث بلک ارو طی 18 ماه کار دقیق سرانجام به ویرایش اصلی رسیده است و همین فرایند، رنگ مذکور را به یکی از پیچیده ترین کد رنگ هایی که توسط رولز-رویس معرفی شده، تبدیل کرده است.

موبنا رولز-رویس از جدیدترین محصول خود با نام بلک بج ریث بلک ارو(Black Badge Wraith Black Arrow) رونمایی کرد.تولید این شوالیه سیاه نشان فقط محدود به 12 دستگاه است که ظاهرا هر 12 دستگاه نیز پیش خرید شده اند.

این کوپه 12 سیلندر از یک منظر دیگر نیز دارای اهمیت است زیرا بزودی دوران تپنده های بنزینی در رولز-رویس پایان می یابد و میدان به الکتریکی ها واگذار خواهد شد، بنابراین این 12 دستگاه کوپه 12 سیلندر آخرین نمونه های مبتنی بر پیشرانه 12 سیلندر بنزینی هستند.

از مهمترین تغییرات نسخه ویژه بلک ارو باید به تغییر رنگ جلوپنجره لوکس رولز-رویس از نقره ای به تیره  و  ایجاد شرایط مشابه تم رنگ در تمام قسمت ها و جزئیات بدنه اشاره کرد. زیبایی کار زمانی به اوج می رسد که طراحان بلک ارو از تم مکمل زرد به عنوان برگ برنده در این پروژه استفاده می کنند و تاریکی محیط را با خطوط زرد در قسمت هایی از جلوپنچره و سپر اصلی جلو تحت اثر قرار می دهند.

جالب است بگوئیم که رنگ آمیزی و تکنیک های مورد استفاده در این پروسه برای بلک بج ریث بلک ارو طی 18 ماه کار دقیق سرانجام به ویرایش اصلی رسیده است و همین فرایند، رنگ مذکور را به یکی از پیچیده ترین کد رنگ هایی که توسط رولز-رویس معرفی شده، تبدیل کرده است.

رنگ ها در این پروژه با الهام از خودروی رکورد سرعت تاندربولت در دهه 1930 میلادی، جان گرفته و به این تحفه در دوران کنونی مبدل شده است.

Black Badge Wraith Black Arrow

فضای داخل کابین نیز ترکیبی جذاب و کم نظیر از مشکی و زرد است که به بهترین شکل ممکن با کیفیت مواد ترکیب شده است. یک ساعت آنالوگ زیبا با جزئیات زرد رنگ نیز در کنسول اصلی جلو جانمایی شده و با طرح فنی روی کنسول که مقابل سرنشین جلو کار شده به خوبی هماهنگ شده است.

در قسمت داخای قاب عدد 357.497 مایل برساعت معادل 575.34 کیلومتر برساعت مشاهده می شود که اشاره به رکورد جهانی خودروی تاندربولت در سال 1938 دارد.

درب های عقب در حالت خودکشی باز می شوند.

رولز-رویس در ساخت و توسعه فضای داخلی این ریث از ماده جدیدی با نام کلاب لدر یا چرم کلاب استفاده کرده است. سقف کهکشانی با 2117 لامپ ال ئی از دیگر جذابیت های کابین است. سیستم صوتی از برند حرفه ای اینفینیتی در ریث بلک ارو نصب شده است.

پیشرانه 12 سیلندر ریث بلک ارو برابر با 624 اسب بخار خروجی و 870  نیوتن گشتاور دارد.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام