تصویربرداری مراسم مرد سال نشریه GQ با گلکسی S21 Ultra سامسونگ

موبنا – استفانی چوی، مدیر بازاریابی سامسونگ می‌گوید “ما در سامسونگ همواره به دنبال راه‌هایی برای کمک به همه هستیم تا بتوانند خاطرات ارزشمند خود را به بهترین شکل حفظ کنند و در عین حال آزادی خلاقیت را هم در بهترین سطح خود داشته باشند. ما از همکاری با GQ برای عکسبرداری از مراسم مرد سال 2021 با استفاده از گلکسی S21 Ultra بسیار خوشحالیم. زیرا توانستیم به همه نشان دهیم که آنها هم می‌توانند عکس‌هایی در سطح مجلات برتر دنیا بگیرند”.

تصویربرداری مراسم مرد سال نشریه GQ با گلکسی S21 Ultra سامسونگ

راسلن پلیک، از عکاسان حاضر در این مراسم می‌گوید “فضا و محیط مراسم مرد سال GQ همیشه پر از لحظات جذاب و مهمانان درجه یک و جزییات زیبا است. گوشی گلکسی S21 Ultra به شما کمک می‌کند تا بتوانید در هر شرایط نوری کار عکاسی را انجام دهید”.

جولیا کولیک، عکاس این مراسم هم می‌گوید “می‌توانید عکس‌هایی با هر خصوصیت، زاویه باز یا بسته و حتی کلوزاپ را با بهترین جزییات بگیرید. رابط کاربری این گوشی هم به شما امکان می‌دهد به راحتی بین حالت عکس و حالت خاص Pro Video Mode جابه‌جا شوید. در این حالت انواع گزینه‌ها برای تصویربرداری از هر چیزی که به ذهن‌تان برسد در اختیار شما خواهد بود. در عین حال می‌توانید حداکثر کیفیت و جذابیت رنگ‌ها را هم در هر شرایط تصویربرداری، حفظ کنید”.

تصویربرداری مراسم مرد سال نشریه GQ با گلکسی S21 Ultra سامسونگ

برای مشاهده تصاویر این مراسم می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://www.samsungmobilepress.com/featurestories/samsung-galaxy-s21-ultra-smartphone-captures-all-the-action-at-gqs-us-la-men-of-the-year-event

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا