بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا (+عکس)

کته جالب در مورد این گزارش، حضور فعال برندهای خارجی در رقابت با جنرال موتورز، فورد و دیگر کمپانی های آمریکایی است.

موبنا؛ مازیار دانیالی – در مطلب امروز لیستی از بهترین های کلاس SUV با مدل ۲۰۲۱ در بازار آمریکا را آماده کرده ایم که براساس نظرسنجی میدانی و همچنین بررسی های کارشناسان مطرح خودرویی در این کشور شکل گرفته است. نکته جالب در مورد این گزارش، حضور فعال برندهای خارجی در رقابت با جنرال موتورز، فورد و دیگر کمپانی های آمریکایی است.

بهترین مینی اس یو ویی

هیوندای ونیو

قیمت پایه: ۱۸۷۵۰ دلار

بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا/

این کره ای محبوب دارای آشپن استاندارد ایمنی شامل ترمز اضطراری و دستیار حفظ خودرو بین خطوط است. در بخش پیشرانه آن نیز از نمونه ۱.۶ لیتری ۴ سیلندر با ۱۲۱ اسب بخار خروجی استفاده شده است.

بهترین ساب- کامپکت

فورد برانکو اسپرت

قیمت پایه: ۲۷۲۱۵ دلار

بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا/

برانکو از منظر آپشن در تمامی بخش ها محصولی بسیار متنوع محسوب می شود. موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ ۳ سیلندر، موتور ۲ لیتری توربو ۴ سیلندر با ۲۵۰ اسب بخار خروجی  و گشتاور ۲۷۷ پوندفوت و …

ریشه های کلاسیک این خودرو نیز جذاب ترین بخش شخصیت آنرا شکل داده است.

بهترین ساب-کامپکت لوکس

مرسدس بنز جی ال اِی

قیمت پایه: ۳۶۲۳۰ دلار

بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا/

از سال ۲۰۱۴ که اولین نسل آن معرفی شد یکی از نخستین محصولات لوک این بخش بوده است. برای آنهایی که تشنه قدرت هستند؛ پیشرانه تریم آ ام گ این محصول یعنی GLA 45 حدود ۴۰۰ اسب بخار خروجی دارد.

تریم پایه یعنی GLA 250 از پیشرانه ۲ لیتری ۲۲۱ اسب بخاری و سامانه تمام چرخ محرک(آپشن) استفاده می کند. GLA 35 AMG نیز از موتور توربو ۳۰۲ اسب بخاری استفاده می کند.

بهترین اس یو ویی کامپکت

نیسان روگ

قیمت پایه: ۲۵۸۲۰ دلار

بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا/

زیر درپوش موتور این شاسی بلند، نمونه ۲.۵ لیتری ۴ سیلندر با ۱۸۱ اسب بخار و گشتاوری معادل همین عدد قرار گرفته است.

بهترین کامپکت لوکس

مرسدس بنز GLB

قیمت پایه: ۳۸۰۵۰ دلار

بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا/

تریم GLB250 از پیشرانه ۲ لیتری ۲۲۱ اسب بخاری با گشتاور ۲۵۸ پوندفوت استفاده می کند. در ادامه GLB35 از پیشرانه ۳۰۲ اسب بخاری با گشتاور ۲۹۵ پوندفوت و دستیار اختصاصی MBUX بهره می برد. این خودرویی بسیار خوش قیمت در کلاس خود است که بهترین انتخاب برای خانواده محسوب می شود.

بهترین میان سایز با ۲ ردیف صندلی

کیا سورنتو

قیمت پایه: ۲۹۳۹۰ دلار

بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا/

در تریم های پالای این محصول از نمایشگر لمسی ۱۰.۳ اینچی ویژه سیستم سرگرمی استفاده شده اما در تریم پایه این نمایشگر ۸ اینچی است. پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو آپشن استاندارد محسوب می شود.

در بخش پیشرانه از نمونه ۲.۵ لیتری ۱۹۱ اسب بخاری استفاده شده اما تریم توربو نیز با ۲۸۱ اسب بخار خروجی قابل سفارش است. سامانه تمام چرخ محرک نیز برای مشتریان برابر با ۱۸۰۰ دلار آب می خورد.

بهترین میان سایز ۲ ردیف صندلی لوکس

آئودی کیو۸

قیمت پایه: ۶۸۲۰۰ دلار

بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا/

این تحفه آلمانی از نمایشگر اطلاعات کیلومتر دیجیتال ۱۲.۳ اینچی استفاده می کند. در بخش پیشرانه نیز یک توربوی ۳ لیتری ۶ سیلندر قرار گرفته که ۳۳۵ اسب بخار خروجی و ۳۶۹ پوندفوت گشتاور دارد تا همه چیز کف خیابان مشخص شود!

سامانه تمام چرخ محرک نیز در وضعیت فعال قرار دارد.

اگر این عملکرد پیشرانه برای مشتریان کافی نباشد می توانند نمونه SQ8 را سفارش دهند که از ۴ لیتری توربودوقلو ۸ سیلندر با ۵۰۰ اسب بخار خروجی استفاده می کند.

بهترین میان سایز ۳ ردیف صندلی

کیا تلوراید

قیمت پایه: ۳۲۱۹۰ دلار

بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا/

محصولی فوق العاده خوش قیمت برای بازار آمریکا است که از پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری با ۲۸۱ اسب بخار خروجی استفاده می کند.

نمایشگر ۸ اینچی لمسی سیستم سرگرمی در حالت استاندارد و نمونه ۱۰.۳ اینچی در حالت آپشن ارائه می شود.

در بخش ایمنی نیز ترمز اضطراری اتوماتیک، دستیار حفظ خودرو بین خطوط، نمایش نقاط کور دید راننده و کروز کنترل تطبیقی آپشن استاندارد محسوب می شوند.

بهترین میان سایز ۳ ردیف صندلی لوکس

لینکلن ایویتر

قیمت پایه: ۵۱۵۷۰ دلار

بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا/

یکی از زیباترین های کلاس شاسی بلند در بازار جهانی است. یک هتل لوکس متحرک که از صندلی قابل تنظیم ۳۰ جهته، سیستم صوتی با ۲۸ اسپیکر و … بهره می برد.

در بخش پیشرانه از نمونه توربودوقلو ۶ سیلندر و یا همین پیشرانه در ترکیب با یک موتور الکتریکی و باتری لیتیوم-یون استفاده می شود.

بهترین فول سایز

شورلت تاهو/سابربن

قیمت پایه: ۴۹۶۰۰ و ۵۲۳۰۰ دلار

بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا/

اینجا تنوع زیادی در بخش پیشرانه وجود دارد اما نمونه ۶.۲ لیتری ۸ سیلندر و همچنین ۳ لیتری توربودیزل از بهترین ها هستند. زیبا و مستحکم بهترین توصیف برای این قهرمانان درشت اندام محسوب می شود.

بهترین فول سایز لوکس

مرسدس بنز GLS

قیمت پایه: ۷۶۰۰۰ دلار

بهترین شاسی بلندهای بازار آمریکا/

مدل های ۴۵۰ و ۵۸۰ بهترین های این کلاس برای مشتریان هستند اما اگر قدرت بیشتری مد نظر مشتری باشد تریم AMG GLS 63  را پیشنهاد می دهند و در نهایت AMG GLS 600 که یک سوئیت لوکس آلمانی محسوب می شود.

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا