کوچکترین اسکنر/متر لیزری 2 بعدی جهان (+تصاویر/فیلم)

روی سطح این ابزار یک نمایشگر 1.3 اینچی با تراکم پیکسلی 184 پی پی آی با پنل آی پی اس قرار دارد که در لحظه اطلاعات اندازه گیری را به کاربر نشان می دهد.

موبنا؛ علی مهدوی – میزور یک وسیله اندازه گیری دیجیتال قابل حمل است که در ابعاد 3.93 در 2.12 در 0.83 اینچ طراحی شده و بسیار جمع و جور و کاربردی به نظر می رسد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ شباهت زیادی میان میزور و یکی از تلفن های لوکس کلاسیک تولیدی موتورلا وجود دارد.

 

 

با حضور فناوری فلورپلن داخلی، میزور تبدیل به کوچکترین اسکنر لیزری 2 بعدی می شود که در کوتاهترین زمان ممکن می تواند خروجی دقیق و باکیفیتی را ارائه دهد. به عنوان یک متر لیزری نیز می تواند تا 25 متر را باکیفیت بالا مورد اندازه گیری قرار دهد.

برای اندازه گیری گوشه های و زوایا نیز بسیار مطلوب عمل می کند. از منظر ابعاد نیز در حالت استاندارد مجهز به 20 استاندارد مورد استفاده در آمریکا و 20 مقایس متریک است. همچنین دارای یک نرم افزار تلفن همراه اختصاصی نیز می باشد.

روی سطح این ابزار یک نمایشگر 1.3 اینچی با تراکم پیکسلی 184 پی پی آی با پنل آی پی اس قرار دارد که در لحظه اطلاعات اندازه گیری را به کاربر نشان می دهد. باتری قابل شارژ داخلی دستگاه نیز تا 30 روز در حالت استندبای یا آماده به کار و تا 16 ساعت استفاده مداوم در وضعیت فعال قرار خواهد داشت.

این محصول برای عرضه در اکتبر 2021 برچسب قیمت 130 دلاری خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام