بهترین نسخه چارجر با چشمان قرمز! (+عکس)

موبنا؛ مازیار دانیالی – داج با معرفی چارجر هلکت طی سال های اخیر یکی از جذاب ترین سدان های خیابانی را به صنعت خودرو معرفی کرده است. محصولی که از پیشرانه 797 اسب بخاری و گشتاور 707 پوند فوتی برخوردار بوده و می تواند اوج ماجراجویی های خودرویی برای هر شخصی باشد.

اما به تازگی تصاویری از هلکت ردآی مدل 2021 منتشر شده که به اعتقاد کارشناسان بهترین نسخه ارائه شده در این خانواده خواهد بود.

هلکت ردآی 2021؛ بهترین نسخه چارجر با چشمان قرمز! (+عکس)

بیشینه سرعت این گربه فوق سریع برابر با 326 کیلومتر برساعت است که نشانگر سرعت بالای آن در خط مستقیم است اما مهندسان داج شاخص فرمان پذیری آنرا بهبود داده اند و همچنین با استفاده از سیستم تعلیق تطبیقی جدید، ویژگی های این سدان خشمگین در مسیرهای پرپیچ و خم را نیز بروزرسانی کرده اند.

در هلکت ردآی 2021 سوپر شارژ 2.4 لیتری استاندارد که تا پیش از این روی هلکت استفاده می شد جای خود را به نمونه بزرگتر 2.7 لیتری داده است. ظرفیت سیستم خنک کننده نیز دو برابر شده تا پیشرانه 6.2 لیتری 8 سیلندر راحت تر و سریع تر خنک شود.

مجموعه پیشرانه با جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک هماهنگ شده است. خودرو طی 3.6 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد.

سیستم ترمز بزرگ 6 پیستونه از برند حرفه ایی برمبو نیز وظیفه توقف این هیولای جهنمی را برعهده دارد. رینگ ها در حالت استاندارد 20 اینچی هستند و با لاستیک های پیرلی پی-زرو هماهنگ شده اند.

آمار مصرف سوخت برای این چارجر 2090 کیلوگرمی برابر است با 19.6 لیتر در شهر، 11.2 لیتر در بزرگراه و 15.6 لیتر در حالت ترکیبی.

قیمت پایه برای گرانترین گربه چشم قرمز جهان برابر با 78595 دلار است.

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا