دوربین امنیتی با یک ویژگی اختصاصی!(+تصاویر)

براحتی می توان پایه دوربین را روی یک سطح صاف قرار داد یا آنرا به دیوار متصل کرد. این دوربین هوشمند تصاویری با بزرگنمایی 1080پی ثبت می کند و فضای 105 درجه ای مقابل لنز خود را پوشش می دهد.

مجله آنلاین موبنا؛ محمدمهدوی – کانگارو یک دوربین امنیتی برای منزل است که در ابعاد 4.33 در 3.34 در 3.34 اینچ با سنگینی 117 گرم تولید شده است. کابینت دوربین به رنگ سفید بوده و از اصول طراحی مینیمال پیروی می کند تا زیبایی خاص خود را داشته باشد.

براحتی می توان پایه دوربین را روی یک سطح صاف قرار داد یا آنرا به دیوار متصل کرد. این دوربین هوشمند تصاویری با بزرگنمایی 1080پی ثبت می کند و فضای 105 درجه ای مقابل لنز خود را پوشش می دهد. استفاده از 4 لامپ ال ایی دیی در آن نیز امکان ثبت تصاویر در تاریکی را فراهم کرده است.

دوربین مجهز به سنسور تشخیص حرکت است که به محض ثبت حرکت برای تلفن هوشمند کاربر خود پیام هشدار ارسال می کند. با حضور میکروفون امکان مکالمه با حاضران در منزل را نیز به کاربر خود می دهد. این دوربین دارای یک ویژگی اختصاصی است که با فعال کردن آن یک پوشش محافظ مقابل لنز قرار می گیرد و همزمان صدا نیز بطور کامل قطع می شود. تمامی این مراحل با فشردن یک دکمه انجام می شود. با این ویژگی کاربر می تواند عملیات امنیتی دوربین را به میل خود برای مدتی متوقف کند.

برای خرید این محصول در صفحه فروشنده باید 80 دلار هزینه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام