پایش لحظه‌ای کیفیت هوا با 99 دلار! (+فیلم/تصاویر)

این ابزارک بطور مداوم هوای اطراف کاربر خود از منظر طیف گسترده ای از ترکیبات آلی فرار مانند استن، متانول و گاز های مضر بویژه کربن مونوکسید بررسی می کند.

مجله آنلاین موبنا – یکی از نگرانی های مهم در شهرهای بزرگ و مناطقی که گرفتار آلودگی هوا هستند؛ تشخیص میزان آلاینده ها و کیفیت هوا است. اما چگونه می توان کیفیت هوای محیط را با کمترین دردسر سنجید؟! این پرسشی است که پاسخ آن می تواند بسیار جذاب باشد!

 

 

اتموتیوب پلاس نام ابزاری است که می تواند در این راستا کارآمد و پاسخگو باشد. این گجت در ابعاد 0.5 در 3 در 3 اینچ و با سنگینی 95 گرم تولید شده است. همانطور که از اعداد مشخص می شود این ابزار با طراحی سیلندری خود بسیار جمع و جور در حد یک جاکلیدی حجم دارد. کابینت بیرون آن از فلز تولید شده که هم مقاومت محصول را تضمین کرده و هم ظاهر زیبایی بدان بخشیده است.

این ابزارک بطور مداوم هوای اطراف کاربر خود از منظر طیف گسترده ای از ترکیبات آلی فرار مانند استن، متانول و گاز های مضر بویژه کربن مونوکسید بررسی می کند. با  استفاده از تکنولوژی بلوتوث به تلفن هوشمند کاربر خود متصل شده و اطلاعات جمع آوری شده را بدان منتقل می کند. زمانی که کیفیت هوای محیط پایین تر از حد مجاز باشد، کاربر روی تلفن خود پیام هشدار دریافت می کند.

همچنین این وسیله به عنوان یک ایستگاه هواشناسی نیز عمل می کند و با استفاده از سنسورهای خود میزان دما و رطوبت محیط را گزارش می کند. باتری داخلی این محصول با یکبار شارژ تا 7 روز گجت را فعال نگه می دارد.

اتموتیوب در صفحه آمازون 99 دلار قیمت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 11 =

دنبال کنید @ اینستاگرام