پاوربانک با فناوری مکش نانو! (+فیلم/تصاویر)

اما یکی از ویژگی های جالب این پاوربانک استفاده از فناوری مکش نانو است که با استفاده به آن بطور کاملا ایمن و قابل اعتمادی به پشت تلفن هوشمند چسبیده و براحتی با آن جابجا می شود.

مجله آنلاین موبنا – پی بی ال یک پاوربانک قابل حمل با پشتیبانی از فناوری کیوآی است که در ابعاد 12 در 72 در 144 میلیمتر تولید شده و سنگینی آن نیز برابر با 156 گرم است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این محصول به رنگ سفید و طراحی تخت و مناسبی دارد که حمل و نقل آنرا تسهیل خواهد کرد.
این پاوربانک دارای یک باتری داخلی 6000 میلی آمپری است که شدت جریان خروجی آن برای شارژ بیسیم هر تلفن هوشمند مجهز به فناوری کیوآی نیز 10 وات اعلام شده است.

اما یکی از ویژگی های جالب این پاوربانک استفاده از فناوری مکش نانو است که با استفاده به آن بطور کاملا ایمن و قابل اعتمادی به پشت تلفن هوشمند چسبیده و براحتی با آن جابجا می شود. این ویژگی بطور خاص هنگامی که در حال حرکت باشید و همزمان لازم باشد تا موبایل خود را شارژ کنید بسیار کاربردی خواهد بود. همانطور که عنوان شد پی بی ال از فناور نانو برای چسبیدن به پشت گوشی استفاده می کند. در قسمت پد مکنده کاپ های میکروسکوپی وجود دارند که هیچگونه اثری از خود نیز روی بدنه گوشی جا نمی گذارند.

با استفاده از کابل یو اس بی تایپ-سی نیز می توان پاوربانک یا یک گجت دیگر را شارژ کرد. برای این محصول برچسب قیمت 49 دلاری در نظر گرفته شده است. همچنین یک پایه شارژ رومیزی نیز در بسته بندی پاوربانک وجود دارد که برای شارژ پی بی ال روی میز کار بسیار جذاب به نظر می رسد.

دنبال کنید @ اینستاگرام