هات پاکت؛ گرمایی برای ماجراجویی‌های شما! (+فیلم/تصاویر)

در زبان ساده باید آنرا کیسه یا کوله ای بنامیم که هم به عنوان گرم کن برای محتویاتی که در آن قرار می دهیم عمل می کند و هم خود به تنهایی می تواند به عنوان یک کیسه پارچه ای گرم در حالات مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

مجله آنلاین موبنا – یکی از مهمترین چالش های ماجراجویان در طبیعت تامین گرما بویژه در فصول سرد سال است. به این منظور نیز وسایل متعددی تولید و ارائه شده اما عملا نمی توان آنها را پاسخی به نیازهای موجود طبیعت گردان دانست.
هات پاکت ادونچر پک یک محصول انقلابی و متفاوت در این زمینه است. این محصول خلاقانه براحتی قابل استفاده است و در سه اندازه مختلف ارائه می شود. در زبان ساده باید آنرا کیسه یا کوله ای بنامیم که هم به عنوان گرم کن برای محتویاتی که در آن قرار می دهیم عمل می کند و هم خود به تنهایی می تواند به عنوان یک کیسه پارچه ای گرم در حالات مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

طراحی جمع جور هات پاکت حمل آنرا نیز آسان می کند. این محصول مجهز به یک باتری و پنل های گرماساز است. با فشار یک دکمه سیستم فعالیت خود را آغاز می کند و کاربر می تواند آنرا داخل کیسه خواب خود قرار دهد تا از گرمای ایجاد شده لذت ببرد. با یکبار شارژ کامل که 90 دقیقه زمان لازم لازم داردهات پاکت تا 6 ساعت گرما تولید می کند. همچنین می توانید از آن به عنوان یک پاوربانک نیز استفاده کرده و گجت های خود را شارژ کنید. این محصول با استفاده از پورت یو اس بی شارژ می شود. قیمت پیشنهادی برای آن 99 دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام