هیبرید سنتی، دیجیتال یک دفترچه! (+فیلم/تصاویر)

این محصول یک هیبرید دوست داشتنی از یک دفترچه کاغذی کلاسوری(با امکان تعویض)، یک قلم دیجیتال و یک صفحه جوهر الکترونیک برای یادداشت دیجیتال است.

مجله آنلاین موبنا – یک دفترچه دیجیتال واقعی می تواند ترکیبی از کاغذ و تبلت باشد! این یک ایده جذاب است که در یک محصول به نام “نیویس” مورد توجه قرار گرفته است. در واقع این محصول یک هیبرید دوست داشتنی از یک دفترچه کاغذی کلاسوری(با امکان تعویض)، یک قلم دیجیتال و یک صفحه جوهر الکترونیک برای یادداشت دیجیتال است.

قلم هوشمند این مجموعه هم قابلیت استفاده روی کاغذ را دارد و هم می تواند روی صفحه الکترونیک مورد استفاده قرار گیرد آنچه که شما روی کاغذ می کشید توسط همین قلم و حسگرهای حساس به فشار و دوربین آن روی تبلت نیز منتقل می شود. این قلم قابلیت ذخیره 800 صفحه را دارد و از فناوری بلوتوث برای ارتباط با تبلت استفاده می کند. البته با نصب نرم افزار مرتبط می توانید قلم را به تلفن هوشمند خود نیز متصل کنید و انواع فایل ها مانند پی دی اف، جی پی جی، تی اکس تی، ام پی 4 و … را با آن انتقال دهید. این قلم قابلیت تشخیص دستخط به 71 زبان مختلف را نیز داراست. یک ویژگی دیگر، امکان ظبط صدا توسط قلم و اضافه کردن آن به یادداشت های شما خواهد بود که کاربرد زیادی دارد. یادداشت های الکترونیک شما روی صفحه دیجیتال این مجموعه نیز براحتی و همزمان به تلفن همراه یا تبلت تان منتقل خواهد شد.
قلم با یکبار شارژ کامل تا 8 ساعت کار می کند. قیمت درنظر گرفته شده برای ثبت سفارش محصول 109 دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام