ماسک سلفی برای زیبایی شما! (+عکس)

یک شرکت تجاری روشی منحصر به فردی برای تولید ماسک های صورت بهداشتی به منظور استفاده بانوان ابداع کرده که در آن از چاپگرهای سه بعدی و عکس سلفی استفاده می شود.

موبنا – تولید ماسک های بهداشتی که روند آبرسانی به صورت را تسهیل کرده و باعث بهبود کیفیت و درخشانی پوست می شوند سابقه طولانی دارد، اما حالا فناوری روند تولید این ماسک ها را بهبود بخشیده است.
شرکت آمریکایی Neutrogena از تولید ماسک های صورت به نام ماسک آی دی خبر داد که بر مبنای شرایط و ویژگی های پوست صورت هر فرد با استفاده از چاپگرهای سه بعدی تولید می شوند.

ماسک سلفی برای زیبایی شما! (+عکس)

در ابتدا هر فرد باید با گوشی خود از چهره اش عکس سلفی بگیرد. از این عکس برای طراحی نقشه دیجیتال سه بعدی از چهره هر شخص استفاده می شود. این نقشه حاوی اطلاعاتی مانند ابعاد و ویژگی های چهره، وضعیت بینی، فاصله دقیق اجزای چهره از یکدیگر، وضعیت فضاهای خالی در صورت و غیره است.
سپس عکس یادشده توسط برنامه ای موبایلی به نام SkinScanner مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. این برنامه حتی عمق چین و چروک های چهره کاربران را بررسی کرده و علاوه بر این سطح رطوبت در نقاط مختلف پوست را تخمین می زند.

ماسک سلفی برای زیبایی شما! (+عکس)

در نهایت این اطلاعات برای سرور شرکت یادشده ارسال شده و بر مبنای آن یک ماسک چهره سه بعدی که کاملا منطبق بر شرایط چهره فرد است، تولید می شود. این ماسک هیدروژلی دارای اسید هیالورونیک برای کمک به جذب رطوبت، ویتامین بی ۳ برای ارتقای رنگ پوست، گل مینا برای کاهش قرمزی رنگ پوست، تثبیت کننده گلوکزامین برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن پوست و کاسته شدن از چروک ها و ویتامین سی برای شفاف تر شدن پوست است.

 منبع: فارس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا