موزه‌ای که از آثارش زیباتر است! (+تصاویر)

این موزه که در ارتفاع 2،265 متری از سطح دریا واقع شده است علاوه بر آثار بی نظیر به نمایش درآمده، خود نیز یک جاذبه دیدنی منحصر به فرد محسوب می شود.

موبنا؛ رکسانا دانیالی – به تازگی فضایی به مساحت 1،800 متر مربع تحت عنوان موزه لومن در جنوب تیرول (یکی از ایالت های کشور اتریش) فعال شده است که تماما به هنر عکس برداری از کوهستان اختصاص دارد. پوشش چهار طبقه ای این موزه فرصتی برای نمایش دائمی آثار پیشگامان عکاسی کوهستان و همچنین سفیران حفاظت از آلپ را فراهم کرده است. در واقع مجموعه ای از معروف ترین کارهای عکاسان کوهستانی بین المللی در موزه لومن در معرض دید عموم گذاشته می شود.

گرهارد ام به عنوان طراح این پروژه، ایستگاه کوهستانی پیشین منطقه را تبدیل به ساختاری مدرن و در عین حال ساده کرده است. این موزه که در ارتفاع 2،265 متری از سطح دریا واقع شده است علاوه بر آثار بی نظیر به نمایش درآمده، خود نیز یک جاذبه دیدنی منحصر به فرد محسوب می شود. پروژه مذکور متشکل از فضاهای مخصوص برگزاری نمایشگاه، سالن رویدادها با ظرفیت 200 نفر، فضای کنفرانس، سمینار، کارگاه های مختلف و همچنین یک رستوران با چشم انداز خیره کننده به اتمسفر کوهستانی اطراف است.

نمایشگاه های موقت و دائمی موزه لومن، موضوعات متنوعی از جمله کوهنوردی، گردشگری، سیاست و تاریخ را به چالش می کشند. محیط معجزه انگیز این موزه تجربه ای متفاوت از آشنایی با آثار برتر عکاسی کوهستانی را در اختیار بازدید کنندگان خود قرار می دهد.

 منبع: پول نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام