ریز زیستگاهی که یک باغ است!(+فیلم و عکس)

بایوپاد به صورت خودکار دما، نور، رطوبت، تهویه و آبیاری را تنظیم می کند. از این دستگاه می توان برای رشد و پرورش یک باغ در طول سال، به عنوان زیستگاهی برای حیوانات، و یا به عنوان دکور خانگی استفاده کرد.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – بایوپاد یکی از محصولات منحصر به فرد موجود در بازار است. در حقیقت، این یکی از محصولاتی است که ایده هایی کاملا جدید در پس آن قرار گرفته است. بایوپاد یک ریززیستگاه با قابلیت کنترل از طریق اپلیکیشن است که پرورش گیاهان یا ایجاد فضایی کوچک برای حیوانات خانگی کوچک را به شیوه ای خودکار امکان‌پذیر می کند.

بایوپاد به صورت خودکار دما، نور، رطوبت، تهویه و آبیاری را تنظیم می کند. از این دستگاه می توان برای رشد و پرورش یک باغ در طول سال، به عنوان زیستگاهی برای حیوانات، و یا به عنوان دکور خانگی استفاده کرد. این محصول برای افرادی که به گیاهان علاقه دارند اما تمایلی ندارند وقت و تلاش زیادی را صرف نگهداری از آنها کنند، مناسب است.

بایوپاد با یک اپلیکیشن اختصاصی همراهی می شود و اطلاعاتی که می توانند برای کاربردهای مختلف این ریززیستگاه اعمال شوند در آن بارگذاری شده است. اگر گیاه پرورش می دهید، اپلیکیشن به شما زمان مورد انتظار شکوفایی و تاریخ برداشت را ارائه می کند و همچنین می تواند ویدئو اچ‌دی از رشد گیاهان شما ضبط کرده و آن را به صورت زمان‌گریز (تایم‌لپس) پخش کند.

اگر از بایوپاد برای نگهداری حیوانات استفاده می کنید، اپلیکیشن آن می تواند برای توصیه گیاهان مناسب کارایی داشته باشد و به طور ویژه زیستگاه طراحی شده مناسب برای هر حیوانی را پشتیبانی کند. و اگر از بایوپاد برای دکور خانگی استفاده می کنید اپلیکیشن اطلاعات منبع گیاهی را فراهم خواهد کرد و به شکل گیری چشم اندازی زیبا و کوچک کمک خواهد کرد.

تیم بایوپاد برای تامین مالی پروژه خود کمپینی را در وب سایت کیک استارتر راه اندازی کرده اند و این محصول در چهار مدل وان، تِرا، آکوا و گرند عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + ده =

دنبال کنید @ اینستاگرام