قدردانی وزیر نیرو و وزیر ارتباطات از برطرف شدن مشکل قطعی خطوط تلفن وزارت نیرو

مهندس رضا اردکانیان، وزیر نیرو و مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات به‌صورت جداگانه از پیگیری و تلاش کارشناسان فنی و مدیران شرکت مخابرات ایران در برطرف شدن سریع مشکل قطعی خطوط تلفن ساختمان وزارت نیرو قدردانی کردند.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس آذری جهرمی ضمن تشکر از اقدامات انجام‌شده در این مورد بر لزوم پاسخگویی سریع و برخط شکایات کلیه مشترکین، نهادها و دستگاه‌های حاکمیتی و ضرورت پایداری سرویس‌های اضطراری ۱۲۵، ۱۱۰ و… تأکید کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین بر لزوم پشتیبانی کارآمد و پیش‌بینی نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به‌منظور جلوگیری از ایجاد وقفه در ارائه خدمات تأکید کرد و افزود: تمام موارد مربوط به پاسخگویی و حل مشکلات دستگاه‌ها و نهادهای حاکمیتی می‌بایست بر اساس یک دستورالعمل جامع، سیاست‌گذاری، اجرا و نظارت شود.
مهندس اردکانیان وزیر نیرو نیز در نامه‌ای جداگانه از همراهی بخش ستادی وزارت ارتباطات و همکاری و تلاش همه‌جانبه و پشتیبانی کارشناسان فنی و مدیران شرکت مخابرات ایران در برطرف شدن سریع مشکل قطعی خطوط تلفن ساختمان وزارت نیرو قدردانی نمود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام