تاریخ دقیق معرفی و عرضه «گلکسی اس۹» اعلام شد

با این توضیحات بار دیگر مشخص شد که شرکت سامسونگ تصمیم دارد در تاریخ ۲۶ فوریه همزمان با آغاز به کار کنگره جهانی تلفن همراه از این پرچمدار رونمایی کند.

موبنا – همان طور که می دانیم شرکت سامسونگ مراحل پایانی تولید «گلکسی اس۹» را پشت‌سر می‌گذارد و زمان معرفی رسمی این محصول نزدیک شده است. حتی «دی‌جِی کو» مدیر مرکز توسعه دستگاه‌های موبایلی سامسونگ نیز تایید کرد که گوشی‌های جدید شرکت کره‌ای در کنگره جهانی تلفن همراه موسوم به MWC 2018 که ۲۶ فوریه امسال در شهر بارسلونا برگزار می‌شود، در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

با این توضیحات به نظر شما دو پرچمدار جدید یعنی «گلکسی اس۹» و «گلکسی اس۹ پلاس» از چه زمانی وارد بازار جهانی می‌شوند و فروش عمومی آنها در چه تاریخی آغاز می‌شود؟

«ایوان بلاس» از سرشناس‌ترین کارشناسان فناوری جهان در صفحه اختصاصی خود روی شبکه اجتماعی توئیتر به این سوال پاسخ داده است. او اطلاعاتی را منتشر کرده است که می‌گوید مدیران ارشد شرکت «سی-سوئیت» در اختیارش گذاشته‌اند.

در این توئیت گفته شده است: «به گفته شرکت تولیدکننده بدنه گوشی سی-سوئیت، برنامه‌ریزی برای عرضه دو گوشی هوشمند گلکسی اس۹ و گلکسی اس۹ پلاس به قرار زیر است: معرفی محصول در تاریخ ۲۶ فوریه، پیش‌فروش در تاریخ اول مارس، فروش در بازار در تاریخ ۱۶ مارس».

با این توضیحات بار دیگر مشخص شد که شرکت سامسونگ تصمیم دارد در تاریخ ۲۶ فوریه همزمان با آغاز به کار کنگره جهانی تلفن همراه از این پرچمدار رونمایی کند.

همچنین، کاربران جهانی می‌توانند از حدود یک هفته بعد یعنی در تاریخ اول مارس این گوشی هوشمند را پیش‌خرید کنند که تاریخ مذکور مطابق با روز پایان کنگره جهانی تلفن همراه است. سپس در تاریخ ۱۶ مارس یعنی حدود دو هفته بعد پیش‌خرید، این دستگاه وارد بازار جهانی می‌شود. شانزدهم مارس جمعه است و این امکان وجود دارد که سامسونگ تاریخ مذکور را به این انتخاب کرده است که کاربران در پایان هفته بتوانند به فروشگاه‌های این شرکت سر بزنند و پرچمدار جدید کره‌ای را از نزدیک ببینند.

البته باید توجه داشت که پرچمدار کنونی یعنی گوشی هوشمند «گلکسی اس۸» در تاریخ ۲۱ آپریل ۲۰۱۷ وارد بازار شد. این مسئله به این معنی خواهد بود که «گلکسی اس۹» پیش از آنکه مدل قبلی یکساله شود به دست کاربران می‌رسد. البته برای تاخیر در ورود «گلکسی اس۸» به بازار یک مشکل فنی وجود داشت که برای «گلکسی اس۹» این مشکل برطرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − شش =