فهرست بهترین گوشی‌های جهان: «آیفون ایکس» هفتم شد

در تست مداوم برای ده‌ها بار سقوط این گوشی هوشمند مشخص شد توانایی بدنه دستگاه چندان هم بالا نیست و به عنوان مثال در مقابل این محصول «گلکسی اس۸» سامسونگ بهتر از گوشی یاد شده که بدنه تمام شیشه‌ای دارد خود را نشان داده است.

موبنا – مرکز «کانسیومر ریپورتز» آخرین بررسی‌های خود را روی گوشی هوشمند «آیفون ایکس» اپل انجام داد و تمام تست‌های مربوط به سقوط دستگاه روی این محصول صورت گرفت و در نهایت کارشناسان این مرکز چندان مقاومت بدنه این گوشی هوشمند را تایید نکردند. اگرچه کیفیت نمایشگر و دوربین این دستگاه قابل قبول شناخته شد، ولی در نهایت «آیفون ایکس» نتوانسته به عنوان بهترین گوشی رتبه نخست لیست را به خود اختصاص دهد.

از جمله مواردی که در این گوشی هوشمند ۹۹۹ دلاری مورد تحلیل قرار گرفت توانایی بدنه و عمر باتری بود. مرکز «کانسیومر ریپورتز» عدم کرد در تست مداوم برای ده‌ها بار سقوط این گوشی هوشمند مشخص شد توانایی بدنه دستگاه چندان هم بالا نیست و به عنوان مثال در مقابل این محصول «گلکسی اس۸» سامسونگ بهتر از گوشی یاد شده که بدنه تمام شیشه‌ای دارد خود را نشان داده است.

کیفیت باتری «آیفون ایکس» نیز نسبت به آخرین پرچمدار سامسونگ پایین‌تر بوده است و همین مسئله باعث شد پرچمدار اپل در لیست در گوشی هوشمند برتر جهان نتواند در رتبه‌ نخست قرار بگیرد. گوشی هوشمند «آیفون ایکس» نسبت به هر دو محصول «آیفون ۸» و «آیفون ۸ پلاس» در رتبه پایین‌تری قرار گرفت و در مجموع سه رتبه نخست لیست بهترین گوشی‌های توصیه شده از سوی مرکز «کانسیومر ریپورتز» به گوشی‌های «گلکسی اس۸»، «گلکسی اس۸ پلاس» و «گلکسی اس۷» اختصاص یافت و پس از آن هم گوشی‌های «گلکسی ۸ پلاس» و «گلکسی ۸» بهترین گوشی های موجود شناخته شدند. رتبه بعدی از آن «گلکسی نوت ۸» شد و سپس گوشی هوشمند «آیفون ایکس» در رتبه هفتم ایستاد. این گوشی‌ها بر حسب قیمت و توانایی خود سنجیده شدند.

دنبال کنید @ اینستاگرام