شرکت «کارت اعتباری ایران کیش» ۲۰۰‌ میلیارد تومانی شد

مدیر عامل شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش با بیان ۳ دلیل افزایش سرمایه ۳۵ درصدی در مجمع فوق‌العاده، از دامپینگ شرکت‌های پی‌اس‌پی خبر داد.

موبنا – به گزارش موبنا، صادق فرامرزی اجرای طرح توسعه خدمات پایانه‌های فروش، تعمیر و آماده‌سازی دستگاه‌های قدیمی، خرید انبار و تجهیزات مورد نیاز را ۳ دلیل عمده این افزایش سرمایه برشمرد و اظهار داشت: امیدواریم از طریق افزایش سرمایه فعلی که از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران خواهد بود، بتوانیم به هدف دست پیدا کنیم.
وی افزود: با توجه به اینکه شرکت‌های پی‌اس‌پی به‌صورت انحصاری با یکدیگر رقابت می‌کنند، در این میان برخی دست به دامپینگ می‌زنند ما نمی‌توانیم مانع دامپینگ شرکتی بشویم، اما وقتی دامپینگ صورت بگیرد در قراردادها نیز مشکل ایجاد می‌شود،ایران‌کیش همواره افزایش کیفیت را به زیر قیمت فروشی ترجیح می‌دهد و تا به امروز هم نرخ رشد خیلی خوبی داشته است.
این مقام مسئول درباره فروش ام پوزهای ایران کیش گفت: ما ام‌ پوزها را می‌فروشیم و از همه شرکت‌های پی‌اس‌پی که در صف انتظار مجوز آن هستند می‌خواهیم تا دیگر اشتباهی که در پوزها صورت گرفت، تکرار نشود.
فرامرزی با اشاره به آغاز کمپین‌ها و تیزرهای معرفی محصولات ایران کیش در رسانه ملی و سایر رسانه‌ها ابراز امیدواری کرد که از این طریق با فرهنگ‌سازی، استفاده از محصولات جدید ایران کیش فصل نوینی در عرصه خدمات پرداخت شکل بگیرد.
بنابر این گزارش،در این مجمع با قرائت گزارش حسابرس، سهامداران با افزایش سرمایه از ۱۳۱ میلیارد به ۲۰۰ میلیارد تومان موافقت کردند.

دکمه بازگشت به بالا