با ارزش‌ ترین بازی‌ های ایکس‌ باکس 360 که روی ایکس باکس وان اجرا می‌شوند

مایکروسافت مدتی است که قابلیتی به نام Backward Compatibility را به کنسول ایکس‌باکس وان خود اضافه کرده که به موجب آن می‌توان بازی‌های منتخب نسل پیشین کنسول ایکس‌باکس 360 را در کنسول نسل هشتمی مایکروسافت اجرا کرد.

موبنا- البته شما باید مبلغی برای خریداری این بازی‌ها خرج کنید. اما چه بازی‌هایی واقعا ارزش این خرید را دارند و می‌توان از آن‌ها در ایکس‌باکس وان لذت برد؟ با ما همراه باشید.

با اضافه شدن قابلیت Backward Compatibility به ایکس‌باکس وان، مایکروسافت توانست صدها بازی ارزشمند از کنسول ایکس‌باکس 360 را بدون هیچ دردسری به کنسول نسل هشتمی خود منتقل کند. تا امروز بازی‌های ارزشمند کوچک و بزرگ زیادی شامل انواع و اقسام سبک‌ها و سلیقه‌ها با این قابلیت در دسترس قرار گرفته‌اند.

assassin's creed

در کنار بازی‌های بزرگ این نسل، حال دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان قادر هستند تا انواع بازی‌های ریسینگ، تیراندازی، ترسناک و بسیاری دیگر از آثار ارزشمند کنسول ایکس‌باکس 360 را روی کنسول نسل جدید خود تجربه کنند. زومجی با معرفی بهترین بازی‌های موجود برای این قابلیت که در سال ۲۰۱۵ برای این کنسول توسط قابلیت Backward Compatibility در دسترس هستند و لیست شده‌اند را معرفی می‌کند. در این لیست به بازی‌های ارزشمند بخش ایکس‌باکس لایو و بازی‌های بزرگ اشاره خواهیم کرد.

 

منبع:زومیت|نویسنده:زومجی

176/

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام