متن اینستاگرامی بذرپاش درباره هفته دولت

موبنا- عضو هیات رئیسه مجلس با یادآوری آغاز هفته دولت متنی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار موبنا ، “مهرداد بذرپاش” با یادآوری آغاز هفته دولت در صفحه اینستاگرام خود مطلبی را منتشر و آنر ا در معرض دید کاربران قرار داد.
متن کامل مطلب منتشر شده از سوی این عضو هیات رئیسه مجلس و نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:
شهید بزرگوار رجایی مدت زمان بسیار کوتاهی رئیس جمهور این کشور بود!
چرا دولت رجایی، ملاک مردم برای قضاوت عملکرد دولت ها است؟
جوابش عدالت است. رجایی مواضع صریح و روشنی درباره عدالت و خاصه توزیع ثروت در جامعه دارد. ابتداى سیاست اقتصادی او عدالت بود و به همین خاطر در ارزیابی سیاست های اقتصادی دولت، بر اولویت روستاها و مناطق محروم برای تخصیص اعتبارات عمرانی تاکید می کرد.
شهید رجایی در جایی می گوید:
یکی از حرف های ما در این دولت این است که از درآمدها، همه افراد مملکت به طور مساوی سهیم هستند. در این دولت برای تهران و تهرانی، برای اصفهانی، برای شیرازی یا تبریزی بیشتر از آن مقداری که برای مردم روستا هست؛ (سهم) نیست. یعنی اصل اسلامی در تقسیم بیت المال ایجاب می کند که ما برای آن روستایی که در تولید مایحتاح منِ شهری تلاش می کند؛ سهم اش را از بیت المال در نظر بگیریم.
این روزها که به افتخار مرام و مسلک شهید رجایی “هفته دولت” است؛ چه بهتر که دولتمردان در بیان اظهاراتشان کمی دقت کنند و یا حداقل پیراهن عزای پرداخت یارانه را از تن درآورند!
هفته دولت بر خدمتگزاران واقعی ملت مبارکباد .
129/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + ده =

دنبال کنید @ اینستاگرام