يک مقام مسئول :نرخ Sms هاي تبليغاتي انتخاباتي افزايش نيافته است

موبنا-21/12/86 در حالي که گفته مي شود برخي شرکت هاي ارائه دهنده سرويس پيام کوتاه تلفن همراه در آستانه انتخابات مجلس هشتم ، نرخ Sms هاي خود را افزايش داده اند مديرعامل يکي از اين شرکت ها اين خبر را تکذيب کرد.

عليرضا احمديان زارچي رييس هيات مديره شرکت چهار نسل امواج به عنوان شرکت مادر تخصصي رهياب پيام رسان که در زمان حاضر يکي از 3 اپراتور sms در کشور است در اين باره به خبرنگار موبنا گفت:با توجه به آن که در زمان انتخابات براي ارائه  Sms هاي تبليغاتي بين اپراتورهاي sms رقابت وجود دارد نه تنها نرخ ارسال افزايش نيافته بلکه تا حدودي کاهش نيز يافته است.
وي ادامه داد: استقبال خوبي از سوي کانديداهاي انتخابات مجلس هشتم در استفاده از شبه رسانه پيامک براي تبليغات شده است و انتظار مي رود استفاده از اين ابزار روز به روز گسترده تر شود.
احمديان در خصوص استفاده از فونت فارسي در پيام کوتاه نيز گفت:بسياري از کانديداها در تبليغات خود از فونت فارسي استفاده مي کنند اما هنوز استفاده از فونت فارسي آنچنان که بايد معمول نشده است.
به گفته عضو هيات مديره رهياب پيام رسان ارسال هر پيام کوتاه تبليغاتي براساس جدول پلکاني که اپراتور اول در اختيار شرکت هاي ارائه دهنده sms قرار داده است محاسبه مي شود.
وي يادآور شد:نرخ هر پيامک بسته به تعداد آن از 130 ريال تا 150 ريال خواهد بود.
وي گفت:3 اپراتور sms  جمعا 200 پيام کوتاه در ثانيه مي توانند ارسال کنند.
در زمان حاضر   سه  اپراتور  شامل  رهياب پيام  رسان ، آتيه داده پردازان  و مگفا  ارائه دهنده   سرويس ارزش افزوده    SMS  هستند
128/ 13   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام