کشف ۳۰۰ کیلوگرم تریاک در شمیرانات طی ۶ ماه

فرماندار شمیرانات ضمن تقدیر از پایگاه یکم مبارزه با مواد مخدر فاتب (شهرستان شمیرانات) و سرکلانتری یکم شمیرانات از کشف 300 کیلوگرم تریاک در سال جاری خبر داد.

موبنا – عزت الله خانمحمدی گفت: در جریان کشف ۳۰۰ کیلوگرم تریاک در سال ۱۳۹۵، ۵۰۰ نفر نیز دستگر شدند. همچنین ظرف دو هفته اخیر ۱۲۲ کیلوگرم کشف مواد مخدر در سطح شهرستان شمیرانات داشته‌ایم که در جریان عملیات این کشفیات نیز ۶ نفر از قاچاقچیان باسابقه دستگیر شدند.

وی افزود: در هفته گذشته نیز برخورد با کشت مواد مخدر گیاهی گراس در بخش لواسانات صورت گرفت که در جریان این عملیات نیز دو نفر که مبادرت به کشت این مواد در باغچه کرده بودند دستگیر شدند.

۱۶ درصد جمعیت شهرستان شمیرانات تا امروز در سرشماری شرکت کرده‌اند

فرماندار شمیرانات با تأکید بر اهمیت ثبت اطلاعات صحیح خانوارها در سامانه سرشماری برای برنامه ریزی دقیق کشور گفت: تاکنون ۱۶ درصد جمعیت شهرستان شمیرانات در مرحله اول سرشماری که از سوم مهرماه به صورت اینترنتی آغاز شده و تا ۲۴ مهرماه ادامه دارد شرکت کرده‌اند.

وی افزود: پیش بینی می کنیم ۳۵ درصد جمعیت در سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ به صورت اینترنتی اطلاعات خود را ثبت کنند اما با توجه به زیرساخت ها انتظار مشارکت بیش از ۵۰ درصد را از مردم شهرستان داریم.

خانمحمدی خطاب به همه شهروندان گفت: بی تردید مشارکت مردم در مرحله اول،به صورت اینترنتی موجب می شود نتایج در زمان کمتری بدست آید و مأمورین سرشماری نیز در مرحله دوم که به صورت حضوری به درب منازل مردم مراجعه می کنند راحت تر خواهند بود لذا شهروندان بهتر است در فرصت باقیمانده تا ۲۴ مهرماه اطلاعات خانوار خود را از طریق مراجعه به وب سایت سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ به آدرس www.sarshomari95.ir ثبت کنند.

 منبع: ایسنا 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام