واگذاری اینترنت به ۳۲۰ روستای استان قزوین تا پایان دولت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مجموعه هزینه‌ای که در سفر دولت تدبیر و امید به استان قزوین در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شده بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال است.

موبنا – به گزارش موبنا، محمود واعظی در حاشیه جلسه سرمایه‌گذاری و توسعه استان قزوین که صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: مشترکان اینترنت استان قزوین چهار برابر افزایش یافته و تمامی روستاهای استان قزوین متعلق به ارتباطات تلفنی شده اند.
وی افزود: برای 298 روستا در استان قزوین اینترنت فراهم کرده و در پنج شهر استان قزوین اینترنت نسل سوم تلفن همراه و برای چهار شهر استان اینترنت نسل چهارم تلفن همراه آماده کرده‌ایم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: در این سفر پهنای باند استان قزوین 40 گیگابایت افزایش می‌یابد و در دو شهر قزوین و تاکستان شبکه باندبند ثابت افتتاح می شود.
واعظی خاطرنشان کرد: مجموعه هزینه‌ای که در سفر دولت تدبیر و امید به استان قزوین در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شده بالغ بر 800 میلیارد ریال است.
وی با اشاره به برنامه‌هایی که قرار است تا پایان دولت در استان قزوین اجرا شود، بیان کرد: واگذاری اینترنت در 103 روستا در ظرف سه ماه و واگذاری اینترنت به 320 روستا تا پایان دولت از مهم ترین برنامه های وزارت ارتباطات در استان قزوین محسوب می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام