رفتار بی شرمانه 4 پسر با دختر جوان در خیابان

سردسته باند متجاوزان که در ربودن دختر جوانی ناکام مانده بودند، هنوز فراری است.

موبنا – فتانه که رزمی کار است وقتی برای نخستین بار پیش روی بازپرس سیفی از شعبه چهارم دادسرای امورجنایی تهران ایستاد، گفت: صبح 30 مرداد ماه وقتی با سگم بیرون از خانه بودم در خیابان زعفرانیه بودم سرنشینان پرشیای سفید ابتدا با حرفهایشان ایجاد مزاحمت کردند و سپس قصد داشتند مرا به زور سوار بر خودرویشان کنند که مقاومت کردم و توانستم با استفاده از مهارت های رزمی از دستشان فرار کنم اما آنها سگم را دزدیدند و من توانستم شماره ماشین را یادداشت کنم.
همین سرنخ کافی بود تا ابراهیم صاحب خودرو بازداشت شود وی گفت: روز حادثه با دوستانم مشروبات الکلی خوردیم و در خیابان پرسه می زدیم که با دختر جوان و سگی که همراهش بود روبرو شدیم.

%d8%b4%d9%88%d8%ae%db%8c%d8%b9%d8%ac%db%8c%d8%a8%db%b3%d9%be%d8%b3%d8%b1%d9%be%d9%88%d9%84%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%da%a9%d8%a7%d8%b1

وی افزود: ابتدا برای دختر جوان شروع به چرب زبانی کردیم اما دختر جوان بی توجه به مسیرش ادامه داد که منصور برای بازی با سگ پرمو از خودرو پیاده شد که دختر جوان شروع به جیغ و فریاد کرد و ما نیز به حمایت دوستمان از خودرو پیاده شدیم و اصلا قصد ربودن دختر جوان را نداشتیم و چون در حالت عادی نبودیم نمی دانم چه شد که سگ را دزدیدیم.

این جوان ادامه داد: پس از سرقت سگ به خانه بازگشتیم و سعید نیز سگ را به خانه خودش برد و دیگر هیچ اطلاعی از آنها ندارم.

این ادعاها در حالی بود که دختر جوان وقتی پیش روی ابراهیم قرار گرفت گفت: این جوان و دوستانش ابتدا قصد ربودن مرا داشتند که توانستم از دستشان فرار کنم و اگر صدای زوزه های سگم ا نبود آنها مرا ربوده بودند.

ماموران در گام بعدی یکی دیگر از جوانان هوسران به نام سعید رادستگیر کردند و سگ ربوده شده را نیز از خانه وی به دست آوردند.

سومین جوان دخترربا که رییس دوستانش است هنوز فراری بوده و با دستور بازپرس سیفی تیمی از پلیس آگاهی وی را تحت تعقیب گرفته است.

 منبع: رکنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 13 =

دنبال کنید @ اینستاگرام