یک‌پنجم کاربران جهانی منتظر ورود Galaxy Note 6

از ابتدای سال 2016 تا کنون شاهد آن بودیم که انواع مختلف گوشی‌های هوشمند پیشرفته با قابلیت‌های قابل ملاحظه روانه بازار شده‌اند.

موبنا، میثم لطفی – از مهم‌ترین گوشی‌هایی که در ماه‌های سپری شده از سال 2016 وارد بازار شدند می‌توان به Galaxy S7 و S7 edge سامسونگ، LG G5، HTC 10 و P9 هوواوی اشاره کرد.

از آنجایی که در فصل نخست امسال چنین گوشی‌های پیشرفته و پرقدرتی عرضه شدند، می‌توان پیش‌بینی کرد در ماه‌های باقیمانده از سال محصولات بهتری به دست کاربران خواهند رسید. کاربران از هم‌اکنون پیش‌بینی می‌‌کنند امسال پرچمداران دیگری هم روانه بازار شود.

samsung-galaxy-note-6 (2)

از مهم‌ترین محصولاتی که می‌توان برای ماه‌های باقیمانده از سال 2016 میلادی پیش‌بینی کرد می‌توان به آیفون 7 و آیفون 7 Pro اپل، Galaxy Note 6 سامسونگ و پرچمدار دیگر HTC اشاره کرد.

کاربران از هم‌اکنون منتظر عرضه این گوشی‌ها هستند و به همین خاطر کارشناسان یک نظرسنجی جدید انجام دادند تا مشخص شود تمایل کاربران جهانی برای خرید کدام یک از این محصولات بیشتر است.

در این نظرسنجی مشخص شد 26.33 درصد کاربران در انتظار Galaxy Note 6 به سر می‌برند و بیشترین تمایل مربوط به خرید این فبلت می‌شود. پس از این دستگاه کره‌ای 23.26 درصد کاربران اعلام کردند که منتظر ورود مدل بعدی گوشی هوشمند Nexus گوگل هستند.

در رتبه سوم این لیست آیفون 7 و 7 Pro ایستاده‌اند که 18.46 درصد کاربران از هم‌اکنون تمایل خود را برای خرید آن اعلام کرده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام