بلان: وضعیت دی‌ماریا نگران کننده نیست

سرمربی پاری سن ژرمن درباره آسیب دیدگی آنخل دی ماریا اعلام کرد وضعیت او نگران کننده نیست.

به نقل از رویترز، پاری سن ژرمن به یکه تازی خود در جدول رده بندی رقابت های لیگ فرانسه ادامه می دهد و با پیروزیهای پیاپی که به دست می آورد به راحتی می تواند جام قهرمانی را بالای سر برد.

شاگردان لوران بلان در هفته بیست و هفتم به مصاف ریمس رفتند و موفق شدند با نتیجه چهار بر یک پیروز این بازی شوند. زلاتان ابراهیموویچ دو بار و مارکو ویراتی و آنخل دی ماریا گلزنان تیم پاریسی در این دیدار بودند.

بلان در نشست خبری بعد از این دیدار گفت: بازی های بسیار حساسی پیش رو داریم و برای این که بهتر آماده شویم به چنین پیروزی های نیاز داریم. وقتی در شرایط خوبی قرار داشتیم و به کارهای تیمی می پرداختیم حریف به سختی می توانست مانعی برای ما شود و این خبری بسیار خوشحال کننده است. باید در دیگر دیدارهای پیش رو هم با اقتدار ظاهر شویم و این چیزی است که از شاگردانم انتظار دارم.

بلان به ستایش از عملکرد ابراهیموویچ پرداخت و گفت: ایبرا در شرایط بسیار خوبی به سر می برد. او بسیار آماده است و موفق شد در این دیدار هم دو گل به ثمر رساند و نشان دهد که چه بازیکن تاثیر گذاری برای ما است.

او درباره جدایی ازگویل لاوتزی گفت: بدون شک جای خالی این بازیکن را حس خواهیم کرد. لاوتزی بازیکن تاثیر گذاری برای پاری سن ژرمن بود و هر وقت به او نیاز داشتیم می توانست کمک زیادی به ما بکند.

لوران بلان در پایان سخنان خود درباره آسیب دیدگی آنخل دی ماریا گفت: دی ماریا یک مشکل جزئی دارد و فکر نمی کنم که چیز جدی باشد.هواداران پاری سن ژرمن نگران چیزی نباشند چرا که وضعیت دی ماریا نگران کننده نیست و بعید به نظر می رسد که او مشکلی برای بازی کردن داشته باشد.

176/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هفت =

دنبال کنید @ اینستاگرام