واتس‌اپ گفت‌وگوی همزمان با 256 نفر را ممکن کرد

موبنا – معلوم نیست در کره زمین چه تعداد کاربر وجود دارد که بخواهند به صورت همزمان با 256 نفر گفت‌وگوی اینترنتی انجام دهند. ولی ابزار ارتباطی واتس‌اپ برای کاربران اندرویدی به‌روز شده است تا این قابلیت را در اختیار مشترکان خود بگذارد.

به گزارش موبنا، تا پیش از این واتس‌اپ اجازه گفت‌وگوی همزمان 100 نفر را فراهم می‌کرد و در به‌روزرسانی آخر این تعداد تا 256 نفر افزایش یافته است.

کاربران برای آنکه بتوانند از این قابلیت استفاده کنند می‌بایست نسخه 2.12.437 ابزار ارتباطی واتس‌اپ را از فروشگاه اینترنتی Play Store در اختیار بگیرند.

کاربران اندرویدی که می‌خواهند به صورت همزمان با 256 نفر صحبت کنند، پس از دریافت نسخه جدید می‌بایست روی لینک APK Mirror کلیک کنند و گروه جدید تشکیل دهند.

ابزار ارتباطی واتس‌اپ از حدود یک ماه قبل رایگان شده است و کاربران برای استفاده از قابلیت‌های مختلف آن نیازی به پرداخت هزینه اشتراک سالانه 99 سنتی ندارند. این ابزار ارتباطی علاوه بر آنکه امکان ارسال پیام متنی را آسان می‌کند، قابلیت برقراری تماس‌های تلفنی، دریافت فایل‌های ویدیویی، دریافت پیام‌های صوتی و گفت‌وگوهای گروهی را هم فراهم می‌آورد.

لازم به ذکر است شرکت فیسبوک در اکتبر 2014 شرکت توسعه دهنده ابزار ارتباطی واتس‌اپ را به قیمت 21.8 میلیارد دلار خریداری کرد.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =

دنبال کنید @ اینستاگرام