63 طرح عمرانی همزمان با دهه فجر در سبزوار بهره برداری می شود

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت : 63 طرح عمرانی ، آموزشی ،خدماتی ،درمانی ،کشاورزی ،مخابراتی و فرهنگی در ایام دهه مبارک فجر در سطح این شهرستان بهره برداری می شود.

به گزارش ایرنا، احمد برادران روز یکشنبه در جمع مسئولان سبزوار اظهار کرد: برای اجرا و تکمیل این طرح ها بالغ بر1230 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی افزود: سه طرح خط انتقال آب به روستای باداشیان و استاج روداب، ساخت ساختمان دهیاری ابراهیم آباد ششتمد و احداث ساختمان دانشگاه علوم قرآنی سبزوار نیز با 30 میلیارد ریال اعتبار کلنگ زنی خواهد شد.
فرماندار ویژه سبزوار به برخی از طرح های مهم این شهرستان اشاره و افزود: بیمارستان حشمتیه و پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با بالغ بر 800 میلیارد ریال اعتبار بهره برداری خواهد شد.
فرماندار سبزوار با توجه به تاکیدات دولت تدبیر و امید در زمینه ارائه خدمات لازم به روستاها و مناطق محروم گفت : 22 مورد از طرح های این شهرستان با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد و 480 میلیون ریال در روستاهای این شهرستان مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی ادامه داد: این طرح ها شامل بهره برداری از چند ساختمان دهیاری ، مجتمع های فرهنگی،اجرای طرح جمع آوری آبهای سطحی، بهره برداری از یادمان شهدا و بهره برداری از طرح بهسازی و آسفالت راه های روستایی است.
فرمانداری سبزوار با اشاره به بهره برداری از طرح های آموزشی این شهرستان گفت: سه طرح آموزشی در دانشگاه حکیم سبزواری با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد ریال اعتبار افتتاح می شود.
برادران فرارسیدن دهه مبارک فجر را فرصتی مهم برای شناساندن دستاوردهای انقلاب اسلامی به جوانان دانست و گفت: با توجه به اهمیت این دهه بیش از 200 عنوان برنامه فرهنگی، هنری و اجتماعی در سطح این شهرستان برگزار می شود.
سبزوار در 237 کیلومتری غرب مشهد مقدس قراردارد.
184/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + بیست =

دنبال کنید @ اینستاگرام