تعرض پدر سنگدل جان نوزاد بی‌گناه را گرفت +عکس

پدر سنگدل به کودکش تعرض کرد که او به علت آسیب‌های وارده جان خود را از دست داد.

پس‌ازآنکه والدینِ پوپی وُرثینگستون او را بی‌جان در تختخوابش پیدا کردند و با پلیس تماس گرفتند، مأمورین جراحت‌هایی جدی ازجمله شکستگی پای راست را بر روی این کودک مشاهده کردند. پوپی به‌سرعت به بیمارستان منتقل شد اما دوام نیاورد و پس از رسیدن به بیمارستان پزشکان مرگ وی را اعلام کردند.

پدرش، پائول وُرثینگستون به اتهام تجاوز جنسی دستگیر و بازجویی شد بااین‌حال هرگز او را به چیزی متهم نکردند. پاول نیز هرگونه تخلفی را انکار می‌کند و درباره‌ی شب حادثه می‌گوید: پوپی حدود ساعت 5:45 صبح روز 12 دسامبر جیغ‌زنان از خواب بیدار و اندکی بعد با آمبولانس او را به بیمارستان بردند.

 

1 

اما برای نخستین بار امروز یک قاضی دادگاه عالی در حکمی اعلام کرد آقای وُرثینگستونِ 47 ساله اندکی پیش از مرگِ دخترش، به او تجاوز کرده بود. هرچند در کمال تعجب به آقای وُرثینگستون اعلام کردند به دلیل سرهم‌بندی کردن اطلاعات مربوط به پرونده در سال 2012 و درنتیجه فقدان مدارک، هیچ اتهامی به وی وارد نخواهد شد.

این قاضی که از دادگاه تاج لیورپول است، می‌گوید: در این پرونده مادر، فرزندش را که سالم و بدون هیچ عارضه یا بیماری است عصر به تخت خوابش می‌برد و هشت ساعت بعد پدرش بدن بی‌جان او را که آسیب‌های شدیدی به آن واردشده، به طبقه پایین می‌آورد. ارزیابی دقیق شواهد آسیب‌شناسی و گزارش متخصص کودکان صریحاً نشان می‌دهند که صدمات وارده ناشی از ضربه‌ای خارجی به بدن است.

مادر پوپی که به دلایل قانونی نامی از وی برده نمی‌شود، پس از شنیدن خلاصه‌ای از اظهارات تازه‌ی قاضی درباره‌ی مرگ دخترش در دادگاه به گریه افتاد.

2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام