محدودیت جدید توئیتر برای تعداد توئیت هایی که کاربران می خوانند

ایلان ماسک مدیر ارشد اجرایی توئیتر در پستی در این شبکه اجتماعی اعلام کرد تعداد توییت هایی که هر کاربر روزانه می خواند را محدود می کند.

موبنا – به گزارش رویترز، هدف این اقدام کاهش سطح بالای استخراج اطلاعات و دستکاری سیستم ها است.

به گفته ماسک حساب های کاربری تایید شده می توانند روزانه ۶ هزار پست بخوانند و حساب های تایید نشده روزانه قادر به خواندن ۶۰۰ پست خواهند بود. این درحالی است که حساب های کاربری تایید نشده جدید فقط به روزانه ۳۰۰ توییت دسترسی خواهندداشت.

ماسک بعدا در پستی جداگانه بدون ارائه جزئیات بیشتر اعلام کرد، محدودیت موقت خواندن توئیت بعدا به روزانه ۱۰ هزار پست برای کاربران تایید شده، هزار پست برای کاربران تایید نشده و ۵۰۰ پست برای کاربران جدید تایید نشده افزایش یافت.

پیش از این توئیتر اعلام کرده بود تمام کابران باید یک حساب کاربری در توئیتر داشته باشند تا بتوانند پیام های این پلتفرم را ببینند. ماسک روز جمعه آن را یک اقدام اضطراری موقت اعلام کرد.

به گفته وی صدها سازمان داده های توئیتر را به شدت استخراج می کنند و این امر روی تجربه کاربران از استفاده از شبکه اجتماعی تاثیر می گذارد.

ماسک پیس از این از شرکت های هوش مصنوعی مانند اوپن ای آی برای استفاده از داده های توئیتر جهت آموزش مدل های زبانی بزرگ خود انتقاد کرده بود.

 منبع: مهر 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا