سریع ترین خودروی استاندارد قانونی آئودی (+عکس)
آئودی آر اس3 اسپرت بک پرفورمنس ادیشن/

سریع ترین خودروی استاندارد قانونی آئودی (+عکس)

آر اس3 اسپرت بک پرفورمنس ادیشن 2023 تولیدش محدود به 300 دستگاه خواهد بود و بطور رسمی نیز روانه بازار آمریکای شمالی نخواهد شد.

موبنا آئودی در زمینه ارائه خودروهای پرقدرت استاندارد یکی از موفق ترین کمپانی های صنعت خودرو محسوب می شود و در این زمینه سبک خاص خود را دارد. در همین زمینه، آئودی اخیرا از آر اس3 اسپرت بک پرفورمنس ادیشن مدل 2023 رونمایی کرده که پیشرانه 5 سیلندر توربو آن 407 اسب بخار خروجی دارد.

نکته جالب در رابطه با آر اس3 اسپرت بک پرفورمنس ادیشن 2023 آن است که تولیدش محدود به 300 دستگاه خواهد بود و بطور رسمی نیز روانه بازار آمریکای شمالی نخواهد شد.

آئودی آر اس3 اسپرت بک پرفورمنس ادیشن/ سریع ترین خودروی استاندارد قانونی آئودی (+عکس)

آئودی برای این تریم ویژه از سیستم اگزوز اسپرت جدید استفاده کرده که براساس تست های جاده، صدای فوق العاده هیجان انگیزی را نیز تولید می کند.

شاخص گشتاور آر اس3 اسپرت بک پرفورمنس ادیشن عدد 500 را در واحد نیوتن متر نمایش می دهد که با توجه به 407 اسب بخار خروجی پیشرانه، خبر از عملکرد عالی این خودرو می دهد.

آبی آتشین آئودی در تست  ها موفق به ثبت 3.8 ثانیه برای شاخص صفر تا 100 کیلومتر شده است. بیشینه سرعت نیز 300 کیلومتر برساعت است اما دسترسی به این بیشینه نیازمند استفاده از بسته آپشن آر اس پلاس داینامیک خواهد بود. مجموع این توضیحات یعنی با سریع ترین خودروی آئودی در این کلاس روبرو هستیم.

آر اس3 اسپرت بک پرفورمنس ادیشن 2023

سیستم تعلیق تطبیقی، سیستم ترمز سرامیک کربن و همچنین رینگ های آلومینیومی 19 اینچی با لاستیک های پی زرو تروفئو آر از برند حرفه ای پیرلی دیگر ویژگی های محصول جدید آئودی هستند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، این رینگ ها با برش لیزری یکی از جذاب ترین نمونه های حال حاضر بازار جهانی خودرو است.

فضای داخل کابین نیز کاملا به سبک خودروهای اسپرت طراحی شده و نشان مربوط به نسخه تولید(اینجا 1 از 300 دستگاه) جذابیت های خاص خود را دارد. نمایشگر اصلی تنظیمات سیستم سرگرمی در انداززه 10.1 اینچی لمسی استفاده شده است.

یکی از نکات بسیار جذاب کابین به صندلی های اسپرت و طراحی خاص آن ها مربوط می شود. حقیقتا آئودی سبک ویژه ای در ارائه خودروهای فوق اسپرت استاندارد در جهان دارد.

قیمت پایه آئودی آر اس3 اسپرت بک پرفورمنس ادیشن 2023 از 87 هزار دلار آغاز می شود و تحویل آن به مشتریان نیز اوائل سال 2023 انجام خواهد شد.

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام