آئودی آر اس۷ با طراحی خاص بدنه و تیونینگ ۹۶۲ اسب بخاری(+تصاویر)

ارتقا سیستم اگزوز، حذف محدودکننده الکترونیکی سرعت استاندارد، برنامه جدید ایی سی یو، فیلترهای هوای جدید، بروزرسانی سیستم تعلیق و … از دیگر تغییرات اعمالی توسط تیونر است.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی آئودی RS7 اسپرت بک یکی از جذاب ترین سدان های فولکس واگن است که در حالت استاندارد نیز ویژگی های اسپرت خود را در قالب یک خودروی خانوادگی به نمایش می گذارد اما این خودرو سوژه برای برنامه بروزرسانی BBR تیونر آلمانی شده که طی آن علاوه بر جزئیات بدنه، سیستم توربوی جدید نیز بکار گرفته شده تا میزان خروجی موتور استاندارد ۴ لیتری ۸ سیلندر توربودوقلو از ۵۹۱ اسب بخار به ۹۶۲ اسب بخار افزایش داشته باشد!

گشتاور نیز که در حالت استاندارد برابر با ۸۰۰ نیوتن متر بوده به ۱۲۵۰ نیوتن متر رسیده است.

این اعداد نشانگر مدیریت بهینه تیم مهندسی تیونر آلمانی و موفقیت آنها در خلق یک هیولای خیابانی است. ارتقا سیستم اگزوز، حذف محدودکننده الکترونیکی سرعت استاندارد، برنامه جدید ایی سی یو، فیلترهای هوای جدید، بروزرسانی سیستم تعلیق و … از دیگر تغییرات اعمالی توسط تیونر است.

آر اس۷ استاندارد طی ۳.۶ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رسد حال آنکه نمونه جدید با ۴۰۰ اسب بخار بیشتر ماجراجویی های سریع تری را رقم خواهد زد.

در بدنه این خودرو نیز همانطور که مشاهده می کنید طرحی جذاب از نقشه های توپوگرافی اجرا شده که بر جذابیت آن افزوده است.

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا