شاسی بلند جدید جیلی حدود 230 میلیون تومان! (+عکس)
میپل لیفت اکس3 پرو؛

شاسی بلند جدید جیلی حدود 230 میلیون تومان! (+عکس)

کابین با توجه به گروه قیمتی میپل لیف اکس3 پرو محیطی مطلوب و قابل قبول به نظر می رسد. میپل برای خودروی لیف اکس3 پرو برابر با 4 سال یا 100 هزار کیلومتر گارانتی در نظر گرفته است.

موبنا – میپِل(Maple) برندی جوان است که سابقه فعالیت آن به سال 2011 باز می گردد و در زمینه ارائه محصولات مبتنی بر فناورهای نوین با رویکرد قیمت رقابتی فعالیت می کند. این برند با حمایت کمپانی بزرگ جیلی شکل گرفته و پیش می رود.

یکی از محصولات جدید میپل که براساس خودروی ویژن اکس3 جیلی شکل گرفته، لیف اکس3 پرو نام دارد. این خودرو در بازار چین از 7290 تا 9900 دلار قیمت دارد. میپل برای خودروی لیف اکس3 پرو برابر با 4 سال یا 100 هزار کیلومتر گارانتی در نظر گرفته است.

میپل لیفت اکس3 پرو؛ شاسی بلند 7 هزار دلاری جیلی(+عکس)

خودرو از منظر ابعاد برابر با 4005 میلیمتر در طول، 1760 میلیمتر در عرض و 1575 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز 2480 میلیمتر است.

وزن خالص با توجه به تریم 1157 و 1190 کیلوگرم محاسبه شده است. ارتفاع میپل لیف اکس3 پرو از سطح زمین 185 میلیمتر است.

میپل لیف اکس3 پرو

در بخش پیشرانه برخلاف انتظارات موجود و چشم انداز برند میپل خبری از پیشرانه الکتریکی نیست! اینجا حرکت خودرو برعهده پیشرانه 1.5 لیتری 4 سیلندر تنفس طبیعی با 113 اسب بخار خروجی و گشتاور 143 نیوتن متر است.

متوسط مصرف سوخت حدود 6.9 لیتر گزارش شده است.

میپل لیفت اکس3 پرو؛ شاسی بلند 7 هزار دلاری جیلی(+عکس)

در بخش جعبه دنده 2 آپشن وجود دارد که شامل 5 سرعته دستی و سی وی تی می شود. سامانه تمام چرخ محرک در این خودرو حضور ندارد.

سیستم ترمز در تمامی چرخ ها دیسکی است. رینگ های آلومینیومی در انداه 16 اینچی ارائه می شوند.

کابین با توجه به گروه قیمتی میپل لیف اکس3 پرو محیطی مطلوب و قابل قبول به نظر می رسد. از امکانات این قسمت می توان به سیستم تهویه غیراتوماتیک، استارت دکمه ای، ناوبری ماهواره ای، پشتیبانی از فرمان های صوتی، یو اس بی، بلوتوث، نمایشگر لمسی تنظیمات سیستم سرگرمی، سانروف الکتریکی، استراحتگاه دست ردیف جلو، پاور ویندوز هر دو ردیف، آینه الکتریکی مجهز به گرم کن و برف پاک کن عقب اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز باید به کروز کنترل ثابت، ورود بدون کلید، رادار پارک عقب، دوربین عقب، نشانگر فشار باد لاستیک، ای بی دی، ای بی اس، هدلایت اتوماتیک، ایربگ، ایزوفیکس صندلی کودک و… اشاره کرد.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام