اپل احتمالاً از سال آینده پسوند اولترا را وارد گوشی‌های خانواده آیفون می‌کند

با رونمایی آیفون ۱۴، افشاگران از همین حالا سراغ افشای اطلاعات اولیه‌ی آیفون ۱۵ رفته‌اند. یک منبع خوش‌سابقه می‌گوید اپل از سال آینده پسوند اولترا را جایگزین پرو مکس می‌کند.

موبنا – حال‌که اپل به‌صورت رسمی از گوشی‌های سری آیفون ۱۴ پرده‌برداری کرده است، افشاگران شروع به افشای اطلاعات آیفون ۱۵ کرده‌اند. مینگ‌چی کو و مارک گارمن، دو افشاگر خوش‌سابقه و معتبر، جزئیات اولیه‌ی ایفون ۱۵ اپل را به اشتراک گذاشته‌اند. مینگ‌چی کو می‌گوید اپل با هدف افزایش فروش گوشی‌هایش قصد دارد تغییرات محسوسی در آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو اعمال کند.

آن‌طور که GSMArena می‌نویسد، اپل برای ترغیب کاربران به تهیه‌ی آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس، تفاوت‌های بین مدل‌های پرو و مدل‌های استاندارد را بیشتر خواهد کرد. این استراتژی فروش آیفون‌های پرو را بالا می‌برد و در نهایت باعث افزایش میانگین قیمت فروش گوشی‌های خانواده‌ی آیفون پانزده می‌شود.

مینگ‌چی کو همچنین گفته که تفاوت‌های بین مدل‌های پرو در آیفون ۱۵ بیشتر خواهد شد. البته او فعلاً جزئيات زیادی در این زمینه ارائه نداده است.

مارک گارمن ادعا می‌کند که اپل از سال آینده گوشی هوشمندی با پسوند پرو مکس نمی‌سازد و قوی‌ترین مدل از آیفون ۱۵ را با پسوند اولترا همراه می‌کند. با در نظر گرفتن نحوه‌ی نام‌گذاری ساعت‌های سری اپل واچ و پردازنده‌های سری M، این ادعای مارک گارمن با منطق جور درمی‌آید.

اپل چهارشنبه‌شب در جریان برگزاری رویداد Far Out از چهار گوشی و سه ساعت هوشمند پرده‌برداری کرد. آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس از طراحی تکراری استفاده می‌کنند اما مدل‌های پرو مکس در بالای نمایشگر میزبان حفره‌ای کپسولی موسوم به Dynamic Island هستند.

 منبع: زومیت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا