دانگ فنگ با منگشی ام-ترین همه را غافلگیر کرد! (+عکس)
انتقام چینی از پیشرانه های 1.5 لیتری!

دانگ فنگ با منگشی ام-ترین همه را غافلگیر کرد! (+عکس)

یک پیشرانه کلاس EREV نیز در نظر گرفته شده که تفاوتش با مدل الکتریکی خالص به حضور یک ژانراتور داخلی و افزایش برد حرکتی آن مربوط می شود. در تریم EREV برد حرکتی خودرو از یک باتری 65.88 کیلووات ساعت برابر 800 کیلومتر خواهد بود.

موبنا منگشی خانواده ای از محصولات دانگ فنگ است که به خودروهای آفرودی 4×4 اختصاص دارد. همانطور که مشاهده می کنید، مدل های اولیه منگشی براساس پلتفرم هامر اچ1 توسعه یافتند اما در ادامه استقلال بیشتری را در طراحی به نمایش گذاشته است.

نمونه کلاسیک

دانگ فنگ منگشی

نمونه کلاسیک

دانگ فنگ منگشی

اکنون دو خودرو مفهومی جدید از منگشی ام-ترین معرفی شده که تفاوت زیادی با دیگر محصولات چینی دارد. این پلتفرم الکتریکی در 2 مدل پیکاپ و کراس اوور معرفی شده است.

دانگ فنگ منگشی ام-ترین کراس اوور

دانگ فنگ منگشی ام-ترین پیکاپ

پیشرانه الکتریکی منگشی حدود 1070 اسب بخار  خروجی دارد و انرژی خود را از بسته باتری 140 کیلووات ساعت تامین می کند که برد حرکتتی 500 کیلومتر را نیز فراهم خواهد کرد. شاخص صفر تا 100 زیر 5 ثانیه محاسبه شده البته به عدد دقیق آن اشاره ای نشده است.

یک پیشرانه کلاس EREV نیز برای این مفهومی ها در نظر گرفته شده که تفاوتش با مدل الکتریکی خالص به حضور یک ژانراتور داخلی و افزایش برد حرکتی آن مربوط می شود. در تریم EREV برد حرکتی خودرو از یک باتری 65.88 کیلووات ساعت برابر 800 کیلومتر خواهد بود.

براساس اعلام مقامات دانگ فنگ، این خودروهای جدید در سال 2023 وارد بازار چین خواهند شد.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام