بازهم یک محصول فوق العاده از باواریا (+عکس)
ب ام و M4 کامپتیشن کانورتیبل؛

بازهم یک محصول فوق العاده از باواریا (+عکس)

یکی دیگر از جذاب ترین بخش های BMW ام4 کانورتیبل کامپتیشن به صندلی های حرفه ایی آن مربوط می شود که در قابی از فیبرکربن قرار گرفته اند.

موبنا – جدیدترین نسخه ب ام و ام4 کانورتیبل کامپتیشن با مدل 2022 یکی از جذاب ترین محصولات این خانواده نیز محسوب می شود. طراحی جدید ب ام و با جلوپنجره توسعه یافته در ارتفاع به همراه چراغ های پر رمز و راز همیشگی منظره تهاجمی و آماده قدرت طلبی در خیابان را شکل داده است.

ب ام و کامپتیشن در خانواده ام4 (+عکس)

برای این باوریایی فرقی ندارد که با سقف باز از مناظر و آسمان لذت می برید یا آنکه قرار شده تا یک آتش بازی جدی کف خیابان برگزار شود، در هر حالتی می توان روی غرش های دلچسب پیشرانه آن حساب کرد.

پیشرانه کامپتیشن

در بخش پیشرانه از نمونه 3 لیتری 6 سیلندر توربودوقلو در هماهنگی با جعبه دنده 8 سرعته استفاده شده است. سامانه تمام چرخ محرک اکس درایو نیز در وضعیت فعال قرار دارد. خروجی پیشرانه ام4 کانورتیبل کامپتیشن 2022 برابر با 503 اسب بخار و گشتاور 650 نیوتن متر است. خودرو طی 3.6 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه آن نیز برابر با 280 کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

ام4 کانورتیبل کامپتیشن برابر با 1953 کیلوگرم وزن دارد و شاخص مصرف سوخت برای 100 کیلومتر رانندگی با آن در شهر برابر با 14.7 لیتر، در بزرگراه 10.2 لیتر و در حالت ترکیبی 13 لیتر گزارش شده است.

سیستم تعلیق اسپرت به کار رفته در کامپتیشن ام4 موجب شده تا کیفیت هندلینگ و فرمان پذیری به میزان چشمگیری بهبود یافته و یک سواری نرم، سریع و قابل اعتماد را با این خودرو تجربه کرد.

یکی دیگر از جذاب ترین بخش های BMW ام4 کانورتیبل کامپتیشن به صندلی های حرفه ایی آن مربوط می شود که در قابی از فیبرکربن قرار گرفته اند. اینجا باید 18 ثانیه منتظر ماند تا سقف بصورت کامل بازشود و از نمای این صندلی های سوپراسپرت لذت برد!

فناورانه ها نیز به صورت یک معجون کامل شامل نمایشگرها، سیستم تهویه، سنسورها و دستیار ایمنی اینجا حاضر هستند.

قیمت پایه نسخه مورد اشاره از ام4 برابر با 87495 دلار است.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام