BS Teile؛ جذاب ترین مرسدس در یک مرحله بالاتر! (+عکس)

مرکز BS Teile آلمان که در زمینه تیونینگ خودرو فعال است از یک مرسدس بنز جدید رونمایی کرده که در واقع یک مرحله بالاتر برای جی تی آر آتشین محسوب می شود.

موبنا – مرکز BS Teile در آلمان، فروشگاهی است که قطعات و لوازم مربوط به خودروهای مرسدس بنز بویژه مدل های آ ام گ را عرضه می کند. این کمپانی اخیرا پروژه ای را روی مرسدس- آ ام گ جی تی  آر به پایان رسانده که پس از تغییرات موتوری، میزان خروجی آن به ۸۹۱ اسب بخار رسیده است.

نمونه استاندارد AMG GT R از پیشرانه توربودوقلوی ۴ لیتری با ۵۷۷ اسب بخار خروجی استفاده می کند که با این شرایط مشخص می شود، تیونر تغییرات عمیق و موفقی را اجرا کرده است.

از بروزرسانی های پیشرانه می توان به نصب توربوهای بزرگتر، مسیر تنفس فیبرکربن و هواکش جدید، ایرکولرهای جدید، سیستم اگزوز و مبدل کاتالیست جدید اشاره کرد.

علاوه بر موارد مذکور، تغییراتی نیز در ساختار کلاچ ایجاد شده اما همچنان جعبه دنده ۷ سرعته استاندارد خودرو حفظ شده است. تغییرات کلاچ نیز به منظور هماهنگی بیشتر مجموعه جعبه دنده با افزایش قدرت پیشرانه انجام شده است.

در نمای ظاهری نیز بروزرسانی های جذابی مانند سپر جلو، فلیرهای جانبی سپر، ساید اسکیرت ها، بال و سپر عقب و همچنین دیفیوزر جدید در نظر گرفته شده اند. هدلایت و همچنین چراغ های اصلی عقب نیز جدید هستند.

رینگ های ۲۰ اینچی جدید با رنگ طوسی تیتانیومی مات منظره بسیار زیبایی را ایجاد کرده اند. از لاستیک های پایلوت کاپ ۲ برند میشلن برای جابجایی این غول آتشین آلمانی استفاده شده است.

گفتنی است بال عقب از نوع فعال است که بصورت الکترونیکی قابلیت تنظیم دارد. همچنین برای سیستم پایداری الکترونیکی خودرو نیز ۹ وضعیت قابل انتخاب در نظر گرفته شده است.

 

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا